Prosto z firmowej imprezy id Software przyleciały do nas najnowsze screenshoty z Wolfensteina. Nie powinniście ich przegapić!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Unreal Engine 3?! Hell yeah! ^^

    O tak, na pewno. Szczególnie w produkcji id Software xD To tak, jakbyś spojrzał na Wieżę Eiffla i stwierdził „Big Ben!!” xD. Ale zostawmy już Twój świat, w którym id Software robi gry na silniku konkurencji a potem pokazuje je na QuakeConie. . . przepraszam, ledwo wytrzymuję ze śmiechu :DNo, w każdym razie, pewne jest, że NIE jest to Unreal Engine, jednak nie jest to również idTech5. Gra ewidentnie działa na idTech4 co, moim zdaniem, jest błędem. Na tym silniku widać już, że ma swoje lata. Mam nadzieję, że jest to ostatnia ich gra na tej technologii – chcę wreszcie zobaczyć coś grywalnego na kosmicznym idTech5, i wolałbym, żeby ten czas nie nadszedł z takim poślizgiem, z jakim na rynek wpełzł silnik trzeciego Dooma wraz z grami na nim. . . Bo wtedy przed hegemonią Epic już nic nas nie uchroni.

  2. Verbatim a ja lubie Uengine ma całkiem rozsądne wymagania sprzętowe i cieszy mnie, że skopał dupsko Crytekowi z ich rozdętym Cry Engine

  3. Nom, to IDT4. Szkoda, bo już myślałem, że ID „uwolni” engine Doom’a 3 – tak jak to zrobił z Quake 3 engine. Dobrze, że nie zginął tutaj klimat „brudnej” drugiej wojny światowej w której naziści walczyli także z umarlakami. Pozostaje tylko nadzieja na to, że twórcy włożą odpowiednią mieszankę nazistów i potworków – bez przewagi jednej z tych grup ;).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here