Gigant z Redmond zapowiedział nadejście kolejnej aktualizacji oprogramowania (dashboardu) konsoli Xbox 360. Zostanie ona udostępniona dokładnie 11. sierpnia tego roku. Oprócz naprawienia bardziej i mniej widocznych bugów, nowe oprogramowanie umożliwia korzystanie z usługi Games on Demand. Zastąpi ona Xbox Originals i umożliwi pobieranie pełnych wersji gier na twardy dysk konsoli. Na starcie w ofercie Microsoftu znajdziemy trzydzieści tytułów, wśród których znalazł się między innymi Mass Effect, Assassin's Creed czy Bioshock.

Do Games on Demand dołączy Avatar Marketplace, w którym za prawdziwe pieniądze (punkty Microsoftu) kupimy ubranka dla naszych awatarów. Wciąż niestety nie wiadomo co z innymi atrakcjami, które zapowiedział amerykański gigant. Dzięki 360tce mieliśmy mieć możliwość korzystania z Twittera, Facebooka czy radia Last.fm. Tymczasem przedstawiciele Microsoftu twierdzą, że te nowości sprawdzimy w działaniu dopiero w późniejszym terminie. Podobno chodzi o jesień, ale patrząc na to ile firmie zajmuje uruchomienie Xbox Live PL, nie powinniśmy się nastawiać na to, że data ta ma cokolwiek wspólnego z rzeczywistością.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Właśnie, lubię się „nosić” i nie mam co robić z pieniędzmi. @whitecik – Ironia ta sama co w pierwszym poście 😉

  2. Coś w rodzaju Steam. To mi się podoba, tylko czy dzięki temu gry będą tańsze? Pomarzyć dobra rzecz i jeszcze frytki do tego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here