Aktualizacja nie zmieni jedynie samego software’u konsoli. Wiele zmian zobaczymy także w Wii Shop. My podajemy kilka z nich, całą resztę zobaczycie po uruchomieniu swojej ulubionej zabawki. W widoku kanałów pojawił się cyfrowy zegar a kanał prognozy pogody pokazuje warunki atmosferyczne, które powinniście móc zaobserwować za oknem. Kanał wiadomości powinien wyświetlać dwa przesuwające się nagłówki, wpisy w Address Book można przesuwać za pomocą przycisków A+B. To wszystko na temat firmware’u choć jeszcze kilka zmian powinniście w nim znaleźć.

Spójrzmy jednak co nowego w kanale Wii Shop. Po wejściu do wirtualnego sklepu powinniście zobaczyć ekran powitalny, który poleca cztery różne gry, podając jednocześnie ich cenę. Pojawiła się w nim również nowa kategoria – „popularne tytuły”. Wyszukując grę możecie teraz wpisać jedynie część jej nazwy, możecie również szukać pozycji w oknie gatunków. Konsola powinna również pokazywać ile pozycji pochodzi z danej platformy oraz ile opublikował dany wydawca.

To jeszcze nie wszystko, ale po raz kolejny nie będziemy wam psuli radości z odkrywania. Wygląda na to, że wszystkie zmiany są sensowne, ale dziwi nas wprowadzenie niektórych dopiero teraz. Najważniejsze jednak, że Nintendo dba o swoich użytkowników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here