Praktycznie cały dzień spędziliśmy dziś w świecie Alana Wak'e. Pokazywaliśmy wam między innymi nowe materiały filmowe z tej produkcji oraz polską wersję językową dwóch pierwszych epizodów serialu Bright Falls.

Teraz otrzymaliśmy informację prasową od rodzimego oddziału firmy Microsoft, który zaprasza graczy do wzięcia udziału w zabawie ARG (Alternate Reality Game). Celem gry jest rozwiązywanie zagadek przygotowanych z okazji nadchodzącej premiery gry Alan Wake. Zagadki te mają wskazać miejsce pobytu tajemniczej Anny Keller, partnerki głównego bohatera opisywanej zabawy. Jeśli potrzebujecie dodatkowej zachęty do wzięcia udziału w tej grze, to co powiecie na dziesięć tysięcy złotych? Właśnie taka kwota wpłynie na konto jednej osoby, która rozwiąże ostatnią zagadkę.

Czekacie na Alana Wake'a? Chcecie wygrać trochę kasy? A może po prostu lubicie dobrze się bawić? Jeśli tak, to zajrzyjcie na www.gameodyssey.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Tak, już widzę siebie bezproblemowo rozwiązującego zagadki i wygrywającego 10 tysiaków. Nawet nie próbuje, za dużo konkurencja, po co ma się człowiek niepotrzebnie stresować :]A co do samej inicjatywy – jestem zaskoczony, że Microsoft na coś takiego się zdecydował. Od pewnego czasu wszelkie jego „inicjatywy” były dla mnie mało atrakcyjne (Xbox Funday, Nie przerabiam – Nie kradnę) tak więc miło zobaczyć coś tak przemyślanego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here