Serwis Joystiq zdradził, że jedna z najlepiej zapowiadających się tegorocznych pozycji na Xboxa 360 otrzyma swój własny filmowy prequel. Będzie on składał się z sześciu epizodów. Pierwszy z nich zadebiutuje w usłudze sieciowej Xbox Live już w przyszłym tygodniu. Inne źródła podają jednak, że premierowy odcinek Bright Falls pojawi się w Xbox Live już jutro o ile płacimy za usługę, a dzieńļ później jeśli nie wydaliśmy oszczędności na „złotego Live’a”. 27 kwietnia zobaczymy go natomiast na Xbox.com oraz BrightFalls.com.

Prequel został nakręcony w Oregonie, w Ameryce Północnej. Przeniesiemy się w nim oczywiście do miasteczka Bright Falls. Gigant z Redmond twierdzi, że mini seria sprawi, że po ciele przebiegną nam ciarki tak jak przy oglądaniu Miasteczka Twin Peaks. Czy rzeczywiście tak się stanie? Możemy to już wstępnie ocenić. W sieci pojawiła się zajawka serii. Dla waszej wygody umieściliśmy ją pod treścią tej wiadomości. Koniecznie dajcie nam znać czy spodobało wam się to, co zobaczyliście.

Microsoft nie szczędzi więc sił i środków, by wypromować grę Alan Wake. Czy amerykańskiej korporacji i ludziom ze studia Remedy uda się jednak stworzyć bardziej nastrojową produkcję od Heavy Rain? Tego dowiemy się za niecały miesiąc. Gra powinna trafić do sklepów czternastego maja tego roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here