Jest nią kolejna część strzelanki Star Wars Battlefront. Już w tej chwili możecie składać pre-order na ten tytuł… jeśli nie przeszkadza wam jeden szczegół. Ten szczegół to brak oficjalnej zapowiedzi tej produkcji. Amazon przymknął jednak oko na ten drobiazg i już teraz poinformował swoich klientów, że Star Wars Battlefront III zostanie wydany piętnastego marca przyszłego roku. Platformy, na których ma się ukazać gra to Xbox 360, Playstation 3, PS2, PSP, Nintendo Wii oraz Nintendo DS. Zanim sięgniecie po kartę kredytową zerknijcie na nasze newsy dotyczące Gears of War 2 i God of War 3. Może się przecież okazać, że na zamówioną grę poczekacie pół roku albo rok. Ba, może się nawet okazać, że z jakiegoś powodu nie zostanie ona wydana. W tym przypadku musimy czekać na jakiekolwiek oficjalne informacje od jej twórców.

Podobnie sprawy mają się z Crysis Wars. To kolejny tajemniczy projekt, o którym możemy przeczytać na stronach internetowych sklepu Amazon. Taką nazwę nosić ma tryb multiplayer w grze Crysis Warhead. Według pracowników amerykańskiego sklepu w dodatku do dzieła studia Crytek zobaczymy nowe tryby gry i 21 map z czego siedem będzie zupełnie nowych. To wszystko brzmi bardzo pięknie, ale my ze składaniem jakichkolwiek zamówień wstrzymamy się do chwili, gdy na temat Crysis Wars i Battlefront wypowiedzą się oficjalne źródła.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Muszą miec niezłych prawników (. . . i dojścia), bo pewnie taki producent (jeśli w ogóle) nie podskoczy z radości, gdy usłyszy o swojej niespodziance kilka dni/miesięcy/lat (?) przed formalną zapowiedzią 😀

  2. Amazon to chyba największa sieć sprzedaży. . . . no właśnie, wszystkiego. To taki amerykański megaultraubermarket, w którym to, jak w każdym hipermarkecie, rozradowani i niczego nie spodziewający się klienci mogą nabyć co tylko im się chce wcisnąć. Także nie dziwił bym się gdyby nagle pojawiał się Crysys3, GoW4, tak samo jak nie zdziwiła by mnie promocja plazmy 240” za 3 dolary. Tylko że jak już odstoisz swoje 30h w kolejce, to okaże się, że niestety promocja obowiązywała tylko do godziny 11. 30. 28sek. Wyszli na kretynów? To bez znaczenia, cel został osiągnięty – klient zwrócił uwagę.

  3. jedno sprostowanie albo raczej rozjaśnienie sprawy: Amazon nie pobiera opłat z kart kred i innych po złożeniu preorderu. Płacimy za grę (czy za cokolwiek innego) dopiero gdy realnie mają towar na magazynach i jest on gotowy do wysyłki. Kupuję w Amazonie od lat i jeszcze nigdy nie zdarzyła się sytuacja potrącenia kaski po złożeniu zamówienia, kiedy towar był niedostępny. Złożenie preorderu nawet na Bioshock 3 lub Halo 5 nie wiązałoby się z żadnym ryzykiem finansowym. Kiedy okazuje się że gra zalicza obsuw, wtedy bez problemu można preorder skasować bez żadnych konsekwencji. Tyle jeśli chodzi o Amazon.

  4. Widać, że mają niezłych wizjonerów. Niech od razu wprowadzą do swojej oferty sequele swoich gier w ofercie. Przynajmniej później będzie z głowy, a i jeszcze do prasy i serwisów trafią. Moim zdaniem, trochę to psuje ten „fun” i „hype”, jak się czeka na zapowiedź gry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here