Choć do końca nie wiadomo, czy będzie Vision Gran Turismo, czy Gran Turismo HD, a może wręcz Gran Turismo 5, to można się pokusić o kilka prognoz odnośnie serii Gran Turismo.

Microsoft nie ustaje w próbach zdobycia rynku japońskiego, choć wielu mówi, że jest spisany na starty, bowiem japończycy nigdy konsoli „nie swojej” nie zaakceptują. Co dzień spływają informacje o coraz to nowszych wybiegach firmy, w tym o organizacji specjalnego meczu baseballowego, na punkcie którego japończycy mają hopla, czy reklamy telewizyjnej z udziałem popularnych japońskich modelek.

Dziś dla odmiany na japońskim Xbox Live udostępniono za darmo pierwszy odcinek filmu anime Pt. Karas, dostępny również w wersji High Definition. Film, którego kinowa premiera ma mieć miejsce 25 kwietnia, opowiada o świecie, w którym „…ludzie i demony żyją od zawsze obok siebie. Młoda dziewczyna Yuri i jej sługa Karas od dawna walczą o utrzymanie pokoju pomiędzy oboma rasami”. Koniec końców, Karas przechodzi na złą stronę mocy, a biedna Yuri musi znaleźć sobie nowego pomocnika.

Zaintrygowany? Więcej na oficjalnej stronie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here