Apple MacBook - sprzęt nie tylko do pracy

Osoby korzystające na co dzień ze sprzętów Apple z pewnością są do nich bardzo przywiązane. Nie da się bowiem ukryć, że marka ta stanowi idealne połączenie nowoczesnej technologii oraz wyjątkowego prestiżu. Właśnie to sprawia, że coraz więcej z nas sięga po produkty z charakterystycznym jabłkiem.

Sporym zainteresowaniem cieszą się obecnie poręczne notebooki. Wśród nich znalazł się MacBook, czyli najlżejszy i najsmuklejszy jak do tej pory produkt od Apple. Nie dajmy się jednak zwieść pozorom. Mimo, iż MacBook posiada minimalistyczne kształty, to w środku mieści w sobie wszystko to, co jest nam potrzebne do profesjonalnej pracy.

Notebook został wyposażony w cichy i wydajny procesor Intel szóstej generacji oraz energooszczędną baterię, która pozwoli nam na 10 godzin pracy. Na tle innych wyróżnia go wydajniejsza grafika oraz szybsza pamięć masowa Flash. Na szczególną uwagę zasługuje sięgający samych krawędzi 12-calowy wyświetlacz Retina, dzięki któremu wszystko to co wyświetla się na ekranie naszego notebooka nabiera soczystych i realistycznych barw. W nowym MacBooku zmianie uległa również klawiatura, która mimo, iż stała się mniejsza to nie straciła niczego na swojej funkcjonalności. Producent zapewnia, że od tej pory pisanie na niej stanie się precyzyjne oraz znacznie bardziej komfortowe. Pojawiło się także dwustronne złącze USB-C, które zastąpiło tradycyjny port. Dzięki temu MacBook stał się jeszcze bardziej kompatybilny z innymi urządzeniami.

MacBook to doskonałe urządzenie nie tylko do pracy ale i zabawy. Świetnie sprawdza się podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak chociażby przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów czy też wysyłanie wiadomości e-mail. Notebook został wyposażony także w technologię Wi Fi oraz Bluetooth. Potrafi wyszukać również interesujące nas aplikacje, co jest niewątpliwie bardzo przydatnym pomysłem.

Notebooki MacBook dostępne są w kolorze złotym, srebrnym, szarym oraz różowym. Cena może jednak szokować, gdyż wynosi aż 7799 złotych. Musimy zdawać sobie jednak sprawę z tego, że jest to wszechstronne urządzenie i dlatego cena za nie jest aż tak wysoka.

Źródło:

MacBook -Wikipedia https://pl.wikipedia.org/wiki/MacBook

serwis MacBook Warszawa – espo.com.pl http://espo.com.pl

[Głosów:5    Średnia:2.6/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here