Firma Activision Blizzard zorganizowała wczoraj konferencję prasową, na której mówiono o wielu tytułach z tej stajni. Jednym z nich był StarCraft 2. W jego przypadku powiedziano jedynie, że beta testy tego tytułu rozpoczną się „w nadchodzących miesiącach”. Jak widzicie Zamieć starym zwyczajem podaje konkretne informacje.

Udało nam się jednak wyciągnąć jeszcze jedną ciekawostkę z wieści przekazanych przez wydawcę tego tytułu. Beta testy, o których piszemy będą działały w oparciu o odświeżoną wersję usługi Battle.net. Szczęśliwcy, którzy wezmą w nich udział zobaczą co takiego przyszykowali dla nas twórcy takich hitów jak World of Warcraft czy Diablo. Na zakończenie przedstawiciel firmy Blizzard zdradził, że chce ona wydać grę jak najszybciej, ale jak zawsze w przypadku ich produktów zobaczymy ją w sklepach „kiedy będzie gotowa”.

W międzyczasie możemy więc poplotkować na temat opłat za korzystanie z usługi sieciowej zamieci. Jakiś czas temu donosiliśmy o możliwości wprowadzenia tychże. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. W nadchodzacych miesiacach mozna zrozumiec jako za dwa, trzy miesiace. Szansa na wydanie SC w tym roku jest wciaz spora. Pewno gdzies kolo gwiazdki wyjdzie 😉

  2. Testy rozpoczna sie niedlugo, ale pamietajmy ze StarCrafta 2 czeka jeszcze balansowania jednostek do czego Blizzard przywiazuje ogromna wage i poswieca mu sporo czasu (czego nie mozna powiedziec o konkurencji, np. C&C Generals). Nie ma szans na to zeby StarCraft ukazal sie w 2009 roku. Mysle ze przed nami jeszcze przynajmniej rok oczekiwania.

    • . . ale pamietajmy ze StarCrafta 2 czeka jeszcze balansowania jednostek do czego Blizzard przywiazuje ogromna wage i poswieca mu sporo czasu . . .

      a skąd takie przypuszczenia że to zajmie im aż cały rok? Nie gloryfikujmy przesadnie Blizzard’a diablo 2 robili też kilka lat a pierwsza poprawka do gry ukazała się na tydzień przed premierą wersji pudełkowej a to o dopracowaniu tytułu dobrze nie świadczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here