Zaczniemy jednak od WET. Kilka dni temu pokazywaliśmy wam zwiastun filmowy tej produkcji. Niestety materiał filmowy tak jak i cała gra najwyraźniej nie spodobały się bossom firmy Vivendi, którzy oznajmili jej twórcom, że nie są zainteresowani wydaniem jej. Przygody Rubi nie trafiły jednak na elektroniczny cmentarz, ponieważ na horyzoncie pojawiła się Bethesda, która wykupiła prawa do posługiwania się tym tytułem. Wciąż warto się więc przyglądać tej pozycji. Możecie to zrobić nawet teraz – nowe fotki z WET już za kilka chwil pojawią się obok tej wiadomości.

Niejako przy okazji dowiedzieliśmy się, że twórcy nowego Fallouta czy serii The Elder Scrolls zamierzają rozwinąć swój biznes i zarobić także na książkach. Wydaniem pozycji ze świata TES zainteresowała się firma Del Rey Books, która już ogłosiła, że w tym roku zobaczymy pierwszą z dwóch powieści przenoszących nas do tego świata. Jej autorem jest Greg Keyes. Pracował on wcześniej między innymi nad powieściami z serii Star Wars. Jedno z jego dwóch nowych dzieł nosi tytuł The Infernal City. Wiemy, że trafi ono do sklepów (zapewne nie w Polsce) już jesienią tego roku. Na temat drugiej książki ani Bethesda ani Del Rey Books nie chciały się wypowiadać. Kiedy jednak dowiemy się czegoś nowego, na pewno będziecie o tym mogli przeczytać na Valhalli. Wypatrujcie naszych newsów i nie zapominajcie o świeżych fotkach z WET.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Fajny pomysł z książkami, bardzo mi się podoba świat stworzony przez Bethesde. W bibliotece w Vivendell spędziłem nie jedną godzine.

    • Fajny pomysł z książkami, bardzo mi się podoba świat stworzony przez Bethesde. W bibliotece w Vivendell spędziłem nie jedną godzine.

      Gdzie spędziłeś nie jedną godzinę?

  2. No właśnie nie każdy wie co to jest (zapewne czytelnia/księgarnia) i gdzie to jest. Chyba wiemy dlaczego panom z Vivendi się nie spodobał WET, nie chcieli być mokrzy, a że teraz Bethesda śmierdzi trochę kasą i widziała, że ten tytuł nie jest najgorszy to tylko na tym skorzystali. A z tymi książkami to też strzał w 10-tke. Kto nie chciał by się przenieść oczami wyobraźni do ES? Bo ja tak.

  3. Aaaa Vivek z kochanego Morka. Piękne miasto wspaniałej gry. To trzeba Bethesdzie oddać – książek będących tak naprawdę krótkimi opowiadaniami jest w uniwersum TES od groma do przeczytania. Wiele z nich to naprawdę bardzo ciekawe pozycje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here