Zaczniemy od tej bardziej przyjemnej – darmowej. Po kartę kredytową nie sięgniemy jeśli zechcemy posłuchać muzyki z Super Street Fighter II Turbo HD Remix. Składający się z 66 utworów album za darmo udostępniono na tej stronie (w sumie 62 minuty muzyki). Nie musimy jednak ściągać całej płyty. Zamiast tego możemy pobrać pojedyncze, najbardziej nas interesujące utwory. Ciężko nie polecić tego albumu kiedy patrzymy na gatunki muzyczne jakie na nim usłyszymy. Znajdziemy wśród nich reggaeton, jazz, hip-hop, big beat czy elektronikę. Wszystkie kawałki zostały stworzone przez fanów gry (opisanej przez nas tutaj) przy wsparciu ze strony firmy Capcom.

Dość dużo gotówki wydamy natomiast jeśli chcemy wejść w posiadanie ścieżki dźwiękowej z wszystkich części Halo. Za sześć dni (8 grudnia) w sieci pojawi się zestaw składający się z wszystkich soundtracków z produkcji studia Bungie. Na pięciu płytach umieszczono utwory z Halo 1,2 i 3 oraz pięć bonusowych kawałków z Halo Wars oraz materiał wideo dla największych fanów tych produkcji. Całość wyceniono na niecałe 35 funtów. Zestaw zapewne nie trafi do Polski. Jeśli więc chcecie go kupić, to zajrzyjcie tutaj.

Przy okazji przypominamy, że w sieci powinna jeszcze na was czekać muzyka z Fable 2. Jeśli chcecie jej posłuchać, to zajrzyjcie do naszego newsa. Znajdziecie w nim link do plików audio.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. No trochę mało tych ścieżek muzycznych tu podaliście więc pozwolę sobie dodać coś od siebie (może nie jakieś nowości, ale kto wie – może ktoś skorzysta):The Longest JourneyFalloutMirsoft – ścieżki dźwiękowe ze starych gier

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here