Pamiętacie jeszcze historię z radzieckimi agentami, którzy mieli pojawić się w mieście Rapture? Zaskakująca wiadomość dość szybko okazała się plotką, którą zastąpiły oficjalne (?) informacje na temat tego, iż w grze wcielamy się w Dużego Tatuśka. Okazuje się, że to był dopiero początek całej fali plotkarskich wiadomości.

Przed weekendem serwis Kotaku doniósł, że Bioshock 2 nie będzie posługiwał się podtytułem Sea of Dreams. Dziś informację tę zdementowali przedstawiciele 2K Games. Dowiedzieliśmy się również, że gra w dniu premiery powinna być dostępna na trzech platformach – PC, Xbox 360 i PS3. Takie wieści przekazuje serwis CVG. My szczerze mówiąc przestaliśmy już wierzyć w jakiekolwiek newsy na temat tej produkcji. Skoro przedmiotem plotek jest nawet jej podtytuł, to równie dobrze może się okazać, że jest to tytuł na wyłączność dla Nintendo Wii. No dobra, teraz odrobinę przesadziliśmy, choć może jutro okaże się, że i w tej informacji jest ziarnko prawdy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. No nie przesadzajcie z tą wielką niewiadomą bo robicie sztuczne zamieszanie. . . wiemy co zostało zdementowane a co potwierdzone i tego się trzymajmy.

  2. Wi(b)ioshock na Wii to faktycznie byłoby coś ;p Do tego zestawy bundle konsola+gra+willoty w kształcie wiertła a w wersji kolekcjonerskiej- kompletny strój Big Daddy real-size. I Wii zmiecie wszystkie inne konsolki w 2009 roku. . . I już jest następny temat na newsa. . .

  3. @ worldisyoursheh dobre. . . :Da co do podtytułu to czy bedzie czy nie to jakie to ma znaczenie ???? bo żadne chyba. . . robienie szumu na siłę ot co. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here