Po przejęciu twórców bardzo przyjemnej serii Project Gotham Racing przez Activision wiadomym było, że kolejny PGR stworzy inne studio. Ekipa Bizarre Creations nie rozłożyła się jednak wygodnie na leżankach i nie zaczęła sączyć kolorowych drinków, patrząc jak dolary spływają na jej konto.

Według świeżych plotek, które obiegły Internet, utalentowani twórcy gier zajęli się produkcją nowego tytułu z serii James Bond (prawo do posługiwania się marką należy do Activision). Mamy w nim znaleźć solidną porcję ścigania się (a gadżety?!). O pozostałych elementach gry w tej chwili jeszcze nic nie wiemy. Tymczasem druga część studia Bizarre podobno już teraz pracuje nad nowymi wyścigami.

My czekamy na The Club. Tę strzelankę zobaczymy w sklepach na początku przyszłego roku. Po jej przejściu będzie można ocenić czy Bizarre poradzi sobie z elementami akcji w nowej odsłonie przygód agenta 007. O ile ta plotka jest prawdziwa. Już teraz jednak zapraszamy was do naszej recenzji Project Gotham Racing 4 na Xboxa 360.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here