Zrobił tak brytyjski oddział Amazon, który już dziś obniżył ceny wszystkich modeli konsoli Microsoftu. Nowa cena Xboxa najprawdopodobniej potwierdza słowa tajemniczego informatora, który w zeszłym tygodniu wypowiadał się na temat planów amerykańskiej firmy. I tak Xbox 360 Arcade został przeceniony z 199,99 na 149,99 funtów. Podobnie stało się z mocniejszymi wersjami konsoli. Xbox w wersji Premium kosztuje w tej chwili 189,99 funtów (stara cena to 279,99) a Elite 249,99 funtów (przeceniony z 299,99). Czekamy więc na oficjalną informację od Microsoftu. Was prosimy o zabranie głosu pod naszym newsem. Czy obniżka ceny Xboxa w Polsce spowoduje, że kupicie go? Czy Microsoft obawia się konkurencji, próbuje zwiększyć sprzedaż swojej konsoli poprzez cięcie jej ceny? Dajcie nam znać co myślicie na ten temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Masakryczne ceny. Arcade za 700zł? Premium za 900? ELITE ZA 1100?!. Już na 100% kupuję sobie x’boxa w czerwcu. Nie wiem jeszcze tylko, czy zdecydować się na Elite, czy też może wziąć Premium :). Swoją drogą –> Wii nadal kosztuje 1000zł (SICK!)

  2. To teraz trzeba poczekać na ruch Empiku (jak przed świetami 🙂 i mamy Arcade za 577zł :)A tak na serio to bardzo fajna cena:Arcade – 777 złotychPremium – 1049 złotychElite – 1399 złotych.

  3. Czekam na spadek cen X-klocka w Polsce i jeżeli nie będzie zdecydowanej reakcji cenowej Sony kupuje produkt MS w wersji premium. Dlaczego?W moim przypadku zadecyduje właśnie koszt konsoli- „sercem” jestem za Sony, ale różnica cenowa jest w tej chwili duża ( obecnie to prawie 500zł), a zapowiada się jeszcze większa. Dla mnie to duża kwota. Chcę po prostu konsoli do grania- na 2 miescu stoją wszystkie nowinki technologiczne, sytuacja na rynku czy zapowiadane kiedyś tam gry. Za różnicę w cenie będę mógł kupić 3 gry. Sporo grania, a kiedy gry się znudzą, sprzedam je i kupie nowe tytuły. „Ekonomicznego” klienta taka polityka przekona. Do tego sporo ludzi będzie kupowało konsole dla GTA IV- cena może przeciągnąć więcej ludzi na stronę MS. ps to będzie moja pierwsza konsola.

  4. rehto -> ceny, które podałem, są przedstawione przez polski oddział Microsoft, a zaczynają obowiązywać od 14tego marca. 🙂

  5. To naprawdę bardzo dobra wiadomość. Ciekawe ilu z z nas PC-towców zdradziło ją na rzecz X360? Niestety wcale się nie dziwię reakcji rodaków. Co roku trzeba się denerwować, że nowe gry już nie hulają jak dawniej. To boli !. Tym bardziej, że to są nie małe koszty 🙁 Dlaczego warto?:1. Cena konsoli2. Bogaty rynek Gier3. Zero stresu z wymaganiami4. Wygoda podczas grania (wkładamy płytkę i jazda)itp. .

  6. chcialbym tutaj nieco stonowac optymizm dotyczacy danych dotyczacych Amazon UK. Cena Elite to 279,99 GBP, cena Premium to 249,99 GBP, cena Arcade to 189,98 GBP. Dodatkowo do dwoch pierwszych wersji mozna dorzucic gierke za 20 GBP. Ceny sprawdzalem o godz 1. 00 w nocy polskiego czasu. Te obnizki sa niestety jak na razie mocno przesadzone ale chcialbym zeby autor jednak mial racje 🙂

  7. chcialbym tutaj nieco stonowac optymizm dotyczacy danych dotyczacych Amazon UK. Cena Elite to 279,99 GBP, cena Premium to 249,99 GBP, cena Arcade to 189,98 GBP. Dodatkowo do dwoch pierwszych wersji mozna dorzucic gierke za 20 GBP. Ceny sprawdzalem o godz 1. 00 w nocy polskiego czasu. Te obnizki sa niestety jak na razie mocno przesadzone ale chcialbym zeby autor jednak mial racje 🙂

    Obniżki zostały wprowadzone a później (najwyraźniej na prośbę Microsoftu) wycofane. Zapewne ceny wrócą do opisanego przeze mnie poziomu 14go marca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here