Kilka chwil temu pisaliśmy na temat Valve i ich świetnego Episode 2. Teraz przechodzimy do jednego z najgłośniejszych tytułów tego roku – Halo 3. Twórcy tej pozycji podzielili się z prasą informacjami na temat umiejętności graczy. Wynika z nich, że 43% użytkowników Xbox Live ukończyła trzecią część przygód Master Chief'a na poziomie trudności Normal. Jedynie 15% osób korzystających z Xbox Live powtórzyło ten wyczyn na poziomie Legendary. Najbardziej zaskoczyła nas liczba osób, którym udało się zdobyć wszystkie 1000 Punktów Gracza. Zaledwie 2% graczy może pochwalić się takim osiągnięciem.

Jedynie tyle informacji na temat gry udało nam się zdobyc. Bungie donosi jednak, że już dzisiaj na oficjalnej stronie firmy pojawi się bardzo ważny news. Musi to być coś wielkiego ponieważ twórcy Halo 3 tak zapowiadają nowe ogłoszenie: „Ludzie na pewno będą chcieli zajrzeć na Bungie.net i przyciskać twarze do monitorów jak dzieciaki dmuchające na szyby szkolnego autobusu w listopadzie. Szykujemy bardzo ważnego newsa”. To tyle ze strony firmy. Oczywiście ta bardzo ważna informacja trafi również na Valhallę. Zostańcie z nami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Norad, Punkty Gracza to domena xboxa360. Za różne dokonania w grze gracz zdobywa tzw. Osiągnięcia (Achievements), które z kolei przekładają się na wspomniane punkty.

  2. to, ze tylko 2% graczy zdobylo wszystkie Achievementy oznacza, iz Bungie nie poszlo na latwizne i nie zrobilo gry dla 12 latkow. Ostatnio nagminnie producenci gier ulatwiaja zdobycie Osiagniec by podwyzszyc sprzedaz swoich gier.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here