Prezenter brytyjskiego programu Top Gear powraca do zdrowia, ale nowe szczegóły o skutkach jego wypadku ujawniają, jak wielkie miał szczęście.

MYLO w założeniach ma być urządzeniem, dzieki któremu cały czas pozostaniecie w sieci. Sprzęt jest wyposażony w Wi-Fi, dzięki któremu w dowolnej chwili sprawdzicie pocztę, albo wejdziecie do internetu. Dostępne będą też wszelkiej maści komunikatory typu Yahoo Massenger, czy Google Talk. Do tego dochodzą playery, dzięki którym obejrzycie filmy, czy posłuchacie muzyki.

Nowatorski sprzęt ukaże się już za miesiąc, a zapłacimy za to cudeńko 275 Euro. Trudno oprzeć się wrażeniu, że Sony ma zamiar stworzyć coś na kształt ulepszonego iPoda. Z tym, że w przypadku Mylo funkcją, która ma nas zainteresować, jest bycie cały czas podpiętym do internetu. Chociaż na dzień dzisiejszy żadne gry nie zostały na ten sprzęt oficjalnie zapowiedziane, to ich pojawienie się, jeżeli pomysł chwyci, jest chyba tylko kwestią czasu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZobacz Ninety-Nine Nights
Następny artykułDungeon Siege na PSP

6 KOMENTARZE

  1. Wg mnie urządzenie nie wygląda ciekawie. . . Nie wiem, czy za taką kasę nie lepiej będzie zainwestować w średniej klasy palmtopa.

  2. Raczej bardziej opłaca się zanabycie palmtopa, bo to taka zabawka do rozrywki i z palmtopem raczej niewiele będzie miała ona wspólnego :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here