Tani internet na kartę

Czy trzeba mieć abonament i podpisaną umowę z operatorem, by korzystać z szybkiego i taniego internetu? Niekoniecznie – internet na kartę również może być tani.

Użytkownicy telefonu na kartę mogą korzystać z atrakcyjnej oferty internetu mobilnego. Co oferuje Orange – jaki internet na kartę wybrać?

Orange internet na kartę

Najatrakcyjniejszą ofertą, dla osób dużo korzystających z internetu jest Orange Free. Aby korzystać z dostępnych pakietów, trzeba kupić zestaw startowy na kartę lub z urządzeniem do przesyłu i odbioru danych. Kolejny krok to aktywacja karty SIM i zakup wybranego pakietu internetowego. Jeśli ktoś jest posiadaczem innej taryfy Orange, może bardzo łatwo przejść do Orange Free, wpisując kod *101*40# i zatwierdzając go zieloną słuchawką.

Dlaczego ta oferta jest tak atrakcyjna? W Orange Free za każde doładowanie konta otrzymuje się automatycznie bonus, którego wysokość jest uzależniona od wartości doładowania. Poza tym, klient sam decyduje kiedy i za jaką kwotę chce doładować swoje konto.

Tani internet na kartę – pakiety

W ofercie dostępne są 4 rodzaje pakietów: jednorazowe, cykliczne, elastyczne oraz multipakiety. Użytkownicy mogą kupić pakiet ważny jedynie kilka dni albo taki, który jest ważny znacznie dłużej. O wszystkim może sam decydować w zależności od swoich potrzeb. Pakiety kilkudniowe są niższe o wartości 5 zł (2,5 GB) czy 10 zł (5 GB) – ważne odpowiednio 2 i 5 dni. Pakiety ważne dłużej to np. opcja za 25 zł (15 GB) do wykorzystania w ciągu 31 dni. Wyższe pakiety są ważne jeszcze dłużej: 50 zł (25 GB) – 3 miesiące, 100 zł (50 GB) oraz 200 zł (100 GB) – aż 5 miesięcy.

Po wykorzystaniu pakietu nadal można z niego korzystać do końca ważności – transfer jest realizowany bezpłatnie, z prędkością do 64 kb/s (czyli z tzw. „lejkiem”). Klient każdorazowo otrzymuje SMS z powiadomieniem o aktywacji tej funkcji. Lejek zostaje zawieszony z chwilą aktywacji nowego pakietu internetowego.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here