Jak działa system poleceń w Orange Flex

Korzystasz z Orange Flex? Zaproś do elastycznej sieci komórkowej swoich znajomych i zyskaj dodatkowe środki na koncie w aplikacji. Sprawdź, na czym polega promocja „Polecaj i zarabiaj”, zbuduj zgraną paczkę przyjaciół i ciesz się z bonusów od Orange Flex!

Orange Flex – polecaj i zarabiaj, gdziekolwiek jesteś!

Lubisz korzystać z aplikacji Orange Flex i cenisz sobie swobodę, jaką dają elastyczne Plany komórkowe? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – z pomocą systemu poleceń Flexa możesz zarobić. W jaki sposób? Wystarczy, że wykonasz następujące kroki:

  1. Prześlij bliskiej osobie kod polecający – znajdziesz go w aplikacji mobilnej;
  2. Poproś znajomego o założenie konta Flex – podczas aktywacji numeru Twój przyjaciel musi pamiętać o użyciu otrzymanego kodu;
  3. Wypatruj ekstra środków na koncie Orange Flex – po pierwszym miesiącu korzystania z elastycznej sieci komórkowej na Waszych telefonach pojawi się łącznie 100 złotych.

Dzięki promocji Flexa zyskasz 70 zł, a Twój znajomy – 30 zł. Jednak to nie koniec niespodzianek! Jeżeli z Twojego kodu polecającego skorzysta pięć osób, na Twoim koncie Flex pojawi się dodatkowa paczka internetu – aż 500 GB. Za kolejną piątkę znajomych w Orange Flex dostaniesz… kolejne 500 gigabajtów. Łącznie możesz uzyskać aż 1000 GB danych!

Sprawdź, jak działa system poleceń w Orange Flex i skorzystaj z promocji „Polecaj i zarabiaj”. Więcej informacji o bonusach znajdziesz na: https://flex.orange.pl/promocje/polecaj-zarabiaj

Orange Flex – promocje i benefity w elastycznej sieci komórkowej

Zastanawiasz się, jak zachęcić rodzinę i znajomych do korzystania z Orange Flex? Opowiedz im o zaletach elastycznej sieci komórkowej. Stając się częścią #generacjiflex nie trzeba tracić czasu na zbędne formalności czy osobiste wizyty w salonie obsługi. Wystarczy pobrać aplikację mobilną Orange Flex, założyć konto oraz aktywować nowy numer telefonu. W apce można też załatwić przenosiny od innego operatora komórkowego.

W ramach jednego z Planów Orange Flex, oprócz wybranej paczki danych (30, 45, 80 i 150 GB) użytkownicy otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz możliwość korzystania z social mediów bez pomniejszania liczby gigabajtów dostępnych w miesiącu. Ofertę w każdej chwili można zmienić – za pomocą jednego kliknięcia zwiększysz ją lub pomniejszysz, zgodnie z własnymi potrzebami.

Na użytkowników Orange Flex czekają też kody rabatowe i różne atrakcyjne promocje. Wystarczy odwiedzić Klub Flex i wyrazić niezbędne zgody marketingowe, a zebrane w aplikacji zniżki na różne produkty i usługi będą do Twojej dyspozycji.

Oczywiście – nie warto zapominać też o dodatkowej karcie SIM za 0 zł. Będąc w Orange Flex, w każdej chwili możesz domówić dodatkowy moduł z głównym numerem telefonu, który użyjesz w smartwatchu lub tablecie. W zależności od wybranego Planu komórkowego otrzymasz jedną, dwie lub trzy ekstra karty SIM. A może potrzebujesz eSIM? Nie ma problemu – pobierzesz go za pośrednictwem aplikacji Flexa w dosłownie kilka minut.

Dlaczego warto polecać Orange Flex?

Chcesz skorzystać z promocji Orange Flex „Polecaj i zarabiaj”? Dzięki niej otrzymasz dodatkowe GB internetu mobilnego oraz ekstra środki. Zebrane na koncie pieniądze możesz wykorzystać w dowolny sposób:

  • robiąc zakupy w sklepie Flex – dzięki oszczędzonym na systemie poleceń środkom zakupisz np. wymarzony smartfon lub smartwatch;
  • aktywując usługi dodatkowe – w tym m.in. ekstra GB w roamingu.

Zaoszczędzone z pomocą promocji Orange Flex środki możesz też przelać na swoje konto bankowe. Pamiętaj – w Orange Flex to Ty dyktujesz warunki!

Reklama.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here