Alan Wake jednak powstaje! Kamień spadł nam z serca. Zaczynaliśmy się już bać o produkcję, o której nie dowiadywaliśmy się niczego nowego od kilku ładnych miesięcy. Co dziwne nowe wieści na jej temat znaleźć można na stronie internetowej z konkursem. Wynika z niej, że produkcja ta zostanie pokazana podczas tegorocznego Tokyo Game Show. Wielki wygrany przed targami uda się do Finlandii gdzie specjaliści ze studia Remedy zajmą się przeniesieniem jego postaci do świata gry. Później wsiądzie w samolot i poleci do Tokyo gdzie zobaczy się na ekranie podczas prezentacji Alan Wake. Przedstawiciel twórców gry poprosił fanów elektronicznej rozrywki o odrobinę cierpliwości i potwierdził, że już wkrótce w mediach zobaczymy mnóstwo nowych materiałów z ich produkcji. I dobrze bo jest to tytuł, którego nie możemy się doczekać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Niezmiernie się cieszę! Już wątpiłem, czy ta gra w ogóle się ukaże. A stwierdziłem, że poprostu muszę zagrać zaraz po zobaczeniu pierwszych zwiastunów.

  2. fajnie fajnie. . ale co do samego konkursu to troszke zonk:

    Thanks for stopping by. The Windows Vista “Wow” Prize Draw closed on 30th March 2007. If you entered before this date and are one of our lucky winners we’ll be in touch soon.

    • Może wreszcie dowiemy sie czym tak naprawdę będzie ta gra,

      Jezeli wybiora moje zdjecie, bede sie sklanial ku horrorowi ;-)Mogliby w koncu gre wydac, bo to jedna z kilku, dla ktorych kupilem iksa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here