O targach pisaliśmy już kilka razy. Większość największych wydawców i producentów już pochwaliła się tytułami, które zostaną pokazane za niecały tydzień na imprezie swojego czasu będącej najważniejszym wydarzeniem branżowym w roku. Dziś, odrobinę spóźniony, do naszej wielkiej listy dołącza Square Enix. Kultowa firma zajmująca się grami jRPG przyszykowała nowe tytuły dla posiadaczy praktycznie wszystkich konsol. Jest wśród nich nawet jedna świeża pozycja na iPoda, który od jakiegoś czasu stara się przyciągnąć fanów elektronicznej rozrywki. Pod treścią newsa znajdziecie spis gier Square Enix, które zostaną pokazane na targach. Zanim do niego przejdziecie kliknijcie w ten link. Zaprowadzi on was do szóstej odsłony Elementarza Wikinga, z którego dowiecie się dosłownie wszystkiego na temat japońskiej firmy.

Lista grywalnych gier, które Square Enix pokaże na E3 2008

•Chrono Trigger (DS)
•Dragon Quest: The Chapters of the Chosen (DS)
•Final Fantasy IV (DS)
•Infinite Undiscovery (360)
•Song Summoner: The Unsung Heroes (iPod)

Lista gier, które zostaną pokazane, ale nie będą grywalne

•The Last Remnant (360/PS3)
•Star Ocean: First Departure (PSP)
•Star Ocean: Second Evolution (PSP)
•Star Ocean: The Last Hope (360 exclusive)
•Exit DS (DS)
•The Legend of Kage 2 (DS)

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Brakuje mi tu takiej małej pozycji na PS3. . . . :)Oprócz tego jest okej, cieszy (dziwi?) gra na iPoda. Ale po co dzielicie na „pokazywane” i „grywalne”? Myślę, że większość (nikt?) nie jedzie na E3, więc każdy dowie się, co się działo z Valhalli, prasy i filmików na YouTube. 🙂

  2. Zależy czy podział obejmuje „gameplay” oraz „nowe trailery”. To pierwsze do mnie bardziej przemawia, więc interesuje mnie co zobaczę w „akcji”. Żałuję tylko totalnej zmiany polityki firmy. Gdy na rynku tryumfy święciło PS2, SE wydawał na nią masę świetnych gier. Teraz, gdy pozycja PS3 nie jest pewna, Ci odsunęli się od niej. Przykre. . . NO I GDZIE JEST FINAL FANTASY XIII?! Jak nie będzie przynajmniej trailera, to coś cienko. . .

    • Najbardziej z tego wszystkiego cieszy mnie remake Chrono trigger. Moim skromnym zdaniem najlepszy jrpg w dziejach.

      nie jest to remake, a port. To samo masz na emulatorze + rom Chrono Trigger (w CT:DS masz dodatkowe podziemia, to wszystko, grafika identyczna). dodam, że z chęcią zagram w obie pierwsze części StarOcean, nie miałem okazji grać, a słyszałem masę pochlebnych opini.

  3. Star Ocean 4 – jedyny tytuł na jaki czekam. A poza tym czemu nie ma na tej liście FF XIII? A zapomniałem developing gier na PS3 jest dwa razy dłuższy niż na X360. Ale to mały szczegół. OK to ja kończę ten fanbojski wpis bo jeszcze burzę wywołam.

  4. Najnowsze wieści ze stajni Square Enix : Wokół FF XIII będzie się wiele działo – ogółem całe Square Enix ma się skupić na prezentowaniu tego tytułu . . . jest to wiadomość bodajże z 20 czerwca. Tyle się dowiedziałem z http://www.wp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here