Oczywiście to tylko żart z naszej strony. W kolekcjonerskim wydaniu Forza Motorsport 3, które pojawiło się w amerykańskiej sieci sklepów Gamestop znajdziemy zupełnie inne rzeczy. Oprócz kopii samej gry będą to między innymi temat na dashboard, VIPowski dostęp do „community features” i breloczek na klucze z logo Forza Motorsport. To tyle jeśli chodzi o drobiazgi. Bardziej konkretnymi dodatkami są karta pamięci (2GB) oraz pięć samochodów, którymi prawdopodobnie pojeżdżą tylko posiadacze droższej kopii gry. Całość wyceniono na 79,99 dolarów. W tej chwili nie wiadomo jeszcze czy zestaw ten dotrze do Europy. Jeśli jednak dowiemy się czegoś na jego temat, to na pewno damy wam znać. Wypatrujcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Chodzi o kartę pamięci 2gb do xboxa czy o pendrive? ^^ Gra mistrz będzie, teraz tylko miejmy nadzieję, że demko pojawi się prędzej od full.

  2. Już myślałem, że ktoś rozsądnie pomyslał, iż warto by wrzucić sporą kartę pamięci, by ci bez HDD mogli sobie zrzucic zawartość drugiej płyty (z dodatkowymi samochodami i trasami). Niestety. . .

  3. Ja slyszalem, ze sie dogadali z Polyphony, i beda dorzucali GT5 dla wybrancow, tak by czesc wiedziala ze gra jest ukonczona 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here