Internetowi szperacze znaleźli na oficjalnej stronie internetowej studia Criterion wpis dotyczący tajemniczej gry Black: Second Mission. Niestety w kilka chwil po pojawieniu się informacji na jej temat na łamach kilku serwisów poświęconych elektronicznej rozrywce, notatka została usunięta ze strony twórców Burnout Paradise. Choć nie można jej już odszukać, to możemy donieść, że tytuł ten ma zostać wydany w 2009 roku na platformach Xbox 360, Playstation 3 oraz na pecetach.

Criterion oczywiście nabrał wody w usta i nie komentuje wiadomości dotyczących Black 2. Można jednak uznać, że już wkrótce doczekamy się oficjalnej zapowiedzi tej produkcji. Nas to bardzo cieszy ponieważ debiut Criterion w świecie FPSów był bardzo przyzwoitą pozycją. W pierwszą odsłonę Black mogliśmy zagrać na Xboxie i Playstation 2.

Czekamy więc na rozwój wydarzeń. Możecie być jednak pewni, że kiedy tylko dowiemy się czegoś ciekawego na temat Black: Second Mission natychmiast o tym doniesiemy. Wypatrujcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Dla tej gry warto kupić yy PC-ta. Nie sprawdzałem ile ma procent na gameranking. com ale pierwsza cześć w którą grałem na PS2 zaliczam do najlepszych fps

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here