Bardzo ciekawą informację opublikował serwis VG247. Jego przedstawiciele twierdzą, że w ich ręce wpadł wewnętrzny dokument sieci sklepów GAME. Miałyby się w nim znaleźć daty premiery wielu świetnie zapowiadających się produkcji. Znajdziemy wśród nich chociażby tytułowe Crysis 2, które do sklepów trafić ma 24. września tego roku. Tego samego dnia mielibyśmy zagrać też w Metal Gear Solid: Rising.

Z dokumentu dowiadujemy się również, że kilka nowości od firmy Activision wpadnie w ręce graczy w październiku. Tytułami tymi miałyby być Call of Duty 7, DJ Hero 2 oraz (uwaga!) James Bond Racing. W tym samym miesiącu na sklepowych półkach mają się pojawić Band Hero 2 oraz Fallout: New Vegas. Nie możecie tak długo czekać? Nie martwcie się. Na wrzesień GAME “zapowiada” takie produkcje jak Brink i Guitar Hero 6. Na lato sieć sklepów potwierdziła natomiast premiery LEGO: Harry Potter: Years 1-4 (28 maja) oraz Singularity (28 czerwca).

Największą ciekawostką na liście jest natomiast tytuł nazwany „Yoga Natal”, który wpaść ma w ręce graczy w październiku tego roku. Jeśli informacja ta potwierdzi się, to będzie to pierwszy tytuł obsługujący nowe urządzenie Microsoftu.

Niestety w chwili obecnej nie potrafimy powiedzieć czy podane w nim daty premiery są prawdziwe. Część z nich na pewno, ale jakoś nie do końca wierzymy w to, że Crysis 2 zostanie wydane już we wrześniu. Jak zwykle będziemy jednak musieli uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać oficjalnych doniesień wydawców tych gier. Jeśli jednak news ten okaże się być prawdziwy, to ostatnie miesiące tego roku powinny być naprawdę gorące.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here