tusze do HP OfficeJet 8013

Posiadasz w swoim domu lub biurze model HP OfficeJet 8013? Jeśli wykorzystujesz go do nauki czy pracy, pewnie korzystasz z niego prawie codziennie. Zdajesz sobie sprawę z tego, ile kosztuje Cię utrzymanie takiego sprzętu? Sprawdziliśmy, czy tusze do HP OfficeJet 8013 są opłacalne!

Wiele osób rezygnuje z drukowania w domu, ponieważ generuje zbyt duże koszty. Nie każdy może jednak obyć się bez własnego urządzenia. Zamiast ograniczać swoją wygodę, warto spróbować zmniejszyć wydatki na materiały eksploatacyjne. Dowiedz się, ile średnio wydaje się na tusze do HP OfficeJet 8013 oraz gdzie można kupić je taniej!

Spis treści

Ile kosztują tusze do HP OfficeJet 8013?

Drukarka HP OfficeJet 8013 jest kompatybilna z atramentowymi wkładami o numerach 912. Są sprzedawane w czterech kolorach: niebieskim, różowym, żółtym oraz czarnym. Ich połączenie składa się na paletę CMYK (odpowiednio: Cyjan, Magenta, Yellow, Key Colour), która pozwala uzyskać szerokie spektrum barw. Tusze do HP OfficeJet 8013 mają wydajność 300 (czerń) i 315 stron (kolory) w podstawowych wariantach oraz po 825 stron w wersji XL. Kosztują odpowiednio ok. 60-75 zł i ok. 80-160 zł. Zakładając, że drukuje się średnio 3 strony dziennie, na takie kartridże trzeba rocznie wydać od 225 do 765 zł.

Większość ludzi jest przyzwyczajona do zamawiania tuszów do HP OfficeJet 8013 ze strony producenta lub kupowania ich w sieciowych sklepach z elektroniką. Nie są to dobre rozwiązania. W takich miejscach zwykle płaci się za nie najwięcej. Nawet jeśli trafi się na jakieś promocje czy rabaty dla stałych klientów, nie robią zbyt dużej różnicy. Tymczasem wkłady do drukarek wcale nie są tak drogie, jak sugerują producenci.

Czy ceny tuszów do HP OfficeJet 8013 są adekwatne?

To, czy cena tuszów do HP OfficeJet 8013 jest rozsądna, można sprawdzić w prosty sposób – dzieląc ją przez szacowaną wydajność. Okazuje się, że wydruk jednej strony to koszt ok. 23 gr. W drukarniach czy punktach ksero za taką usługę płaci się tylko 10 gr. Do tego trzeba jeszcze przecież doliczyć rachunki za prąd oraz opłaty za konserwację i ewentualne naprawy sprzętu. W porównaniu z innymi markami, HP nie wypada najgorzej, dlatego wiele osób myśli, że w domu po prostu nie da się taniej drukować. Nie jest to jednak prawda.

Coraz więcej osób kupuje tusze do HP OfficeJet 8013 w cenach hurtowych. Można znaleźć specjalne punkty lub sklepy internetowe oferujące produkty w niższych stawkach. W ten sposób można zaoszczędzić od kilku do kilkunastu złotych na sztuce.

Jeśli zaś ktoś chce wydawać nawet o połowę mniej, powinien koniecznie sprawdzić wysokiej jakości zamienniki. W Polsce działa kilka producentów wysokiej jakości wkładów do drukarek, które działają bez zarzutu i są idealnie kompatybilne ze sprzętem. Ponieważ do ich ceny nie dolicza się żadnych marż czy innych ukrytych opłat, kosztują nawet kilkukrotnie mniej.

Skąd zamawiać tusze do HP OfficeJet 8013 w dobrej cenie?

Największy wybór oryginalnych i zamiennych tuszów do HP OfficeJet 8013 można znaleźć oczywiście w Internecie. Od kilku lat działa sporo polskich, sprawdzonych serwisów z produktami poligraficznymi, jak np. www.tonerpartner.pl. W szerokiej ofercie dostępny jest pełny wybór kolorów nie tylko dla tego sprzętu, ale też innych, popularnych drukarek od różnych producentów. Wygodna wyszukiwarka pomaga odszukać kompatybilne wkłady po ich numerze lub po nazwie urządzenia. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest też szybka, darmowa dostawa. Niezbędne tusze do HP OfficeJet 8013 mogą znaleźć się w Twoim domu nawet już następnego dnia! To zdecydowanie najwygodniejszy, najszybszy i zarazem najtańszy sposób na zakup wkładów do drukarki.

Drukowanie na własnym sprzęcie wcale nie musi być drogie. Rozsądnie kupując materiały eksploatacyjne można zaoszczędzić do kilkuset złotych rocznie. Zamawiaj tusze do HP OfficeJet 8013 przez Internet, by nie przepłacać!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here