O dziwo w przeciwieństwie do naszego tekstu o GTA V plotka dotycząca czwartej części przygód Master Chiefa ma naszym zdaniem ręce i nogi.

Jeden z internetowych blogów donosi, iż po rozwodzie Bungie i Microsoftu za jedną z najbardziej znanych gier na naszej planecie zabierze się studio Gearbox. Już chociażby ten fragment wiadomości jest ciekawy. Zespół ten ma w swoim portfolio bardzo dobrze zapowiadające się Brothers in Arms: Hell’s Highway czy Borderlands i Aliens: Colonial Marines, których pokaz mógł oczarować przedstawicieli giganta z Redmond. Nam przynajmniej wybór ten wydaje się sensowny. A o czym ma być gra? Tu też czeka nas niespodzianka. Halo 4 ma być prequelem. I ta część plotki ma sens. Po wydarzeniach z Halo 3 stworzenie dalszej części przygód Master Chiefa mogłoby być karkołomnym zadaniem. Lepiej więc cofnąć się o kilka ładnych lat w przeszłość i pokazać co stało się przed wydarzeniami znanymi z oryginalnej trylogii.

Na ewentualne potwierdzenie tej smakowitej plotki nie mamy czekać długo. Jej autorzy twierdzą, że Microsoft pokaże grę na tegorocznych targach E3. I co powiecie? Prawda to czy bzdura wyssana z palca?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  • Czy tym razem singiel będzie jeszcze krótszy niż w trójce? 😀

   Jeśli brać pod uwagę tendencję i konsekwentność ambitnych inaczej kolesi z Bungie, to jak najbardziej – tak 🙂

   • Jeśli brać pod uwagę tendencję i konsekwentność ambitnych inaczej kolesi z Bungie, to jak najbardziej – tak 🙂

    za jedną z najbardziej znanych gier na naszej planecie zabierze się studio Gearbox.

    Taaaa. . . . ;)Tak w ogole, to ciekawi mnie, czy haslem reklamujacym Halo 4 bedzie Begin the Fight ;D

 1. Ups! :)Ale nic to nie zmienia. Przecie wielką tradycję nachalnego over-hype’u trzeba będzie kontynuować.

 2. Hej, nie pastwcie się na Halo. To jak kopać po głowie dziecko bez rąk i nóg. Pomyślcie lepiej, że może na następnych targach M$ będzie darmowy bufet po prezentacji Halo 4!

  • Hej, nie pastwcie się na Halo. To jak kopać po głowie dziecko bez rąk i nóg. Pomyślcie lepiej, że może na następnych targach M$ będzie darmowy bufet po prezentacji Halo 4!

   Ciekawe czy przy okazji czwórki znowu będą promocje z Mountain Dew i tak dalej. Interesik się kręci. . .

 3. Ja nie mam nic do Halo -uważam, że to dobra gra. Od multiplayera odciągnęło mnie dopiero GTA IV. oczywiście szanuję waszą opinię na temat te gry. Każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii.

 4. No wiecie ja nic nie mam do Bungie,czy serii Halo. Ale już trochę przeginają!!Najpierw mówią Ci że to Koniec Serii a tera mi mówią o Halo4. No niestety zawiodłem się w tej chwili:( .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here