Lubimy Mirror’s Edge, nawet jeśli tytuł ten nie przypadł większości graczy do gustu i nie sprzedaje się tak dobrze jak kolejne odsłony znanych hitów. Dla niektórych z nas przygody słodkiej Faith były najważniejszym wydarzeniem ubiegłego roku. Teraz natomiast czekamy na DLC (Downloadable Content). Dodatek ma zadebiutować już 29 stycznia i ma kosztować 800 MS Points dla Xboksa 360 lub 10 dolarów dla Playstation 3. Siedem map to dziewięć zadań (wyścigów) lub jak kto woli scenariuszy skupiających się przede wszystkim na wirtualnym parkourze – elementy walki z przeciwnikami nie pojawią się w tym dodatku. Dodatkowo posiadacze konsoli Sony dostaną coś ekstra – jedną mapę więcej.

Pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać. W międzyczasie zapraszamy do naszej recenzji Mirror’s Edge. Poniżej znajdziecie też materiał wideo z sesji zdjęciowej modelki ucharakteryzowanej na bohaterkę ME. A pod tym adresem kilka zdjęć „prawdziwej” Faith.

Mirrors Edge Themed Photoshoot – PixelatedGirl.com from Pixelated Geek on Vimeo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

      • Dzięki Bogu, że niepodobna do tego mongoidalnego, aseksualnego potwora z okładki.

        Haha major nie bądź taki surowy dla Faith. Designerzy w DICE by się na ciebie bardzo obrazili jakby to przeczytali 😉 Ja uważam, że oryginalna Faith nie jest wcale taka brzydka. Powiedzmy, że ma oryginalną urodę. Za to długowłosa to po prostu sexy laseczka a takie wiadomo, że się podobają prawie każdemu samcowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here