Posiadacze Xboxów 360 zdążyli się już przyzwyczaić do tego, że duża część mikrododatków do gier, w pierwszej kolejności pojawia się na ich „zabawce”. W zasadzie powinniśmy napisać inaczej. Posiadacze konsol innych niż Xbox 360, przyzwyczaili się już do tego, że na DLC do gier muszą czekać, albo nie dostają ich wcale. Nie inaczej będzie z niewielkimi rozszerzeniami do Modern Warfare 2, o których pisaliśmy już kilka razy.

W ich przypadku nie ma jednak tragedii. Wczoraj wieczorem, gigant z Redmond ujawnił, że zostaną one wydane na zasadach czasowej – trzydziesto dniowej – wyłączności na 360tce. Niestety wciąż nie wiadomo kiedy dokładnie będzie można pobrać je z usługi Xbox Live. Mówi się jedynie o wiośnie tego roku.

Tymczasem w sidła marketingowców Activision wpadł również Peter Jackson. Na łamach serwisu Aintitcoolnews powiedział on kilka słów na temat najnowszego dzieła Infinity Ward: „Prawie przeszedłem już co-op dla dwóch graczy, choć jeszcze nie jestem na ostatnim etapie. To świetna gra. W chwili obecnej takie produkcje podobają mi się bardziej niż filmy”.

Wiemy zatem czemu reżyser nie pracuje nad Halo Chronicles. On po prostu woli grać, a nie tworzyć. Nie martw się Peter! Czasami też tak mamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here