Trochę dziwi nas ta informacja ponieważ na temat tej tajemniczej produkcji nie wiemy praktycznie nic. W sieci nie znajdziecie nawet zbyt wielu screenshotów z kolejnego dzieła zdolnej ekipy BioWare. Mimo to prezes Electronic Arts (John Riccitiello jeśli nie pamiętacie) oznajmił dziś, że posiadacze komputerów osobistych już powinni zacierać ręce ze szczęścia. Stricte pecetowy tytuł zostanie wydany w czwartym kwartale roku fiskalnego Elektroników. Oznacza to, że gra zawędruje do sklepów między styczniem a marcem przyszłego roku kalendarzowego. Mamy więc nadzieję, że już wkrótce dowiemy się czegoś nowego na temat tej pozycji. Trzymamy również kciuki za to, by gra okazała się jeszcze większym przebojem niż Mass Effect, którego recenzję znajdziecie w innej części Drakkaru.

Jednocześnie przypominamy, że pecetowa wersja przygód komandora Sheparda zostanie wydana w naszym kraju siedemnastego lipca. Jeśli jesteście fanami RPG, to tego tytułu nie powinniście przegapić. Już teraz możecie zajrzeć za kulisy nagrywania rodzimej wersji językowej gry. Materiał przygotowany przez polskiego wydawcę Mass Effect znajdziecie tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Oby to był prawdziwy hit – ostatnio przodują głównie konsole – a gry są przenoszone na PC-ty z opóźnieniem. Oby była to zmiana, która napędzi nową modę – gry wydawane najpierw na PC lub równoczęsnie na PC i konsole.

  2. Jednocześnie przypominamy, że pecetowa wersja przygód komandora Sheparda zostanie wydana w naszym kraju siedemnastego lipca. Nie do końca tak to jest, polska wersja będzie dostępna dopiero w lipcu, natomiast ogólnie PCtową wersję można już nabyć, [kryptoreklama] np. w ramach lokalnego EA Store[/kryptoreklama]. Prawdę mówiąc, nie chciało mi się czekać do lipca 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here