Może to i dobrze? Przez kilka dni nie będziemy musieli przebijać się przez tony informacji prasowych. Skoro jest ich mało to bez zbędnego gadania przechodzimy do rzeczy.

CENEGA

Warszawska firma informuje o nowej promocji, związanej z grą Kane&Lynch. W dobrych sklepach muzycznych znajdziecie odtwarzacz multimedialny VEDIA C3 z limitowanej edycji Kane&Lynch: Dead Men. Danych technicznych „playera” nie będziemy podawać. Napiszemy za to, że każdy kto kupi limitowaną wersję odtwarzacza znajdzie fabrycznie wgrane do pamięci: wygaszacz ekranu, filmy i tapety z gry. Ceny urządzenia nie podano.

Kupić możemy również samą grę w wersji na Xboxa 360. Ta już dzisiaj powinna znaleźć się w sklepach. Za trzy dni dołączy do niej edycja na PS3. Na wersję pecetową musimy poczekać aż do czternastego grudnia. Wtedy to w sklepach zobaczymy box z grą wyceniony na 99,90 PLN. Radosnej nowinie towarzyszyła informacja o niespodziance. Z tej strony możecie pobrać (co wyraźnie zaznacza Cenega) DARMOWĄ polską instrukcję do gry. Hmm myśleliśmy, że one zawsze były darmowe. Najwyraźniej powinniśmy wyglądać nowej promocji warszawskiej firmy – instrukcje za sms’a (cena 5 złotych+VAT). Już od stycznia 2008 w dobrych sieciach GSM.

Jeszcze w grudniu wystartują Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Enemy Territory: Quake Wars. Turniej odbędzie się w holu sklepu Media Markt przy ulicy Szwajcarskiej 14 w Poznaniu. Zapisy startują o 10 rano. W turnieju nie mogą brać udziału drużyny a jedynie indywidualni zawodnicy. Na zwycięzców czekają nagrody od firmy D-Link, Speedlink oraz Razer. Kolejną ciekawostką w tej informacji prasowej jest zdanie „Do dyspozycji graczy oddanych zostanie aż 8 komputerów”. Rzeczywiście ich ilość oszałamia. Mieliśmy już chwycić za klawiatury i napisać do firmy pytanie w tej sprawie, ale przypomnieliśmy sobie, że jej pracownicy są zbyt zajęci żeby odpowiadać na maile.

Już zupełnie na poważnie informujemy, że firma otworzyła nowy sklep dostępny pod tym adresem. Warto go odwiedzić jeśli braliście udział w Odjechanym Konkursie. Wyniki tegoż są już znane. Listę dziesięciu wielkich wygranych znajdziecie na stronie www.superseller.pl Można więc połączyć wizytę w sklepie ze sprawdzeniem listy (albo zrobić to w odwrotnej kolejności).

CD Projekt

Warszawski dystrybutor informuje jedynie o trzech wydarzeniach. Pierwszym jest premiera Age of Empires III: The Asian Dynasties, która odbędzie się 10 grudnia tego roku. Grę będzie można nabyć za 59,90 zł. Więcej na jej temat przeczytacie www.gram.pl/AsianDynasties

Z kolejnej prasówki możemy się dowiedzieć, że polska wersja gry Gears of War wkroczyła w fazę gold. Już wkrótce powinna więc trafić w nasze ręce. Z tej okazji otrzymaliśmy jeszcze jednego maila, w którym znajdziemy słowa dyrektora marketingu w CDP, pana Marcina Marzęckiego. Mówi on co następuje: „Cieszę się bardzo, że to właśnie CD Projekt będzie miał przyjemność dystrybuować Gears of War na PC. Tytuł ten uważany za najlepszą grę wydaną na Xboxa 360. Jestem przekonany że wersja PCbędzie jeszcze lepsza i bardzo pozytywnie zaskoczy graczy„. „Gearsów” zobaczymy w sklepach 4 grudnia w cenie 129,90. Gra może i dobra, ale akurat ten wydawca przyzwyczaił nas do tego, że można sprzedawać elektroniczną rozrywkę w odrobinę bardziej atrakcyjnych cenach.

Electronic Arts

Branżowy gigant donosi o premierze dość kontrowersyjnego SimCity Societies na telefonach komórkowych. Z informacji prasowej dowiemy się, że: „Gra SimCity Społeczności w wersji na komputery PC trafiła do sklepów w Polsce 16 listopada 2007 roku”. Gdzie i za ile możemy nabyć wersję na telefon? Tego dziwnym trafem przedstawiciele EA nie napisali.

Poinformowali nas natomiast, że Mistrzem Polski w grze FIFA 08 został Krystian „Bondar” Bonadruk z Bielska Białej. Pokonał on swoich przeciwników w trakcie imprezy Poznań Game Arena. Krystianowi Gratulujemy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Nie no w końcu „niusy” z jajem. Te o CENEDZE(cenegże, ku. . a jak to odmieniać) mnie zmiażdżyły, generalnie lubię cenege bo jeszcze nigdy się nie przejechałem na ich „supporcie”, czemu zapytacie? – bo o niego nie pytałem :]. Anyway Cenega to „git” firma :]. Uważajcie na taka krytykę bo się jeszcze obraza i w odwecie zaczną odpowiadać na maile 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here