Podejrzewamy, że w takim wypadku wielu z was znów narzekałoby na Elektroników, a przynajmniej kilku znów zapowiedziałoby koniec grania na pecetach. A o co w ogóle chodzi? Już mówimy. Na tegorocznym Comic-Con w San Diego jeden z przedstawicieli Electronic Arts miał zdradzić, że jego firma przygotowuje się do rozpoczęcia sprzedaży pecetów. Komputery te w dużej mierze miałyby być maszynami z górnej półki. Ich konfiguracja ma sprawić, że wszystkie produkcje wydawcy giganta ruszą bez żadnego problemu na kupionym u niego pececie. Pierwsza tego typu maszyna ma się pojawić na rynku mniej więcej w okolicach premiery Crysis Warhead. Ma to oczywiście być komputer, który bez problemu poradzi sobie z tą produkcją. I to już wszystko co wiemy. A teraz powiedzcie – plotka to czy prawda? My stawiamy na plotkę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Brak newsów objawia się brakiem zainteresowania dlatego piszą takie głupoty. LUDZIE Electronic Arts zajmuje się tworzeniem gier komputerowych,a nie produkcją pecetów.

  2. Electronic Arts zajmuje się tworzeniem gier komputerowych,a nie produkcją pecetów.

    czytanie ze zrozumieniem nie boli 🙂 Sprzedawanie, sygnowanie kompów swoją marką, współpraca np z DeLLem itd to normalna rzecz

  3. Ciekawe czy pokażą jaki antywirus faworyzują, czy jaką grę (mówię o gratisach do kompa)PS Błąd w pytaniu w ankiecie – „Ars” zamiast „Arts”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here