Redakcja serwisu VGArabia zwróciła uwagę na całkiem ciekawą wypowiedź jednej z osób zajmujących się tworzeniem tytułowej gry. Niejaki Steve Caterson udzielił wywiadu serwisowi Gametrailers, w którym zdradził co jego koledzy musieli usunąć z tej megaprodukcji. Nie wiemy dokładnie dlaczego to zrobiono, ale ponoć najnowsze przygody Kratosa odchudzono o „coś w rodzaju epilogu”. To coś, zdaniem Catersona, być może będziemy jednak mieli okazję zobaczyć w niedalekiej przyszłości.

Wygląda to jak typowe zagrania producenta w przypadku poszukiwania DLC, prawda? Nie zdziwcie się więc jeśli pod koniec God of War 3 zobaczymy elegancki napis mówiący „ciąg dalszy nastąpi w DLC #1”. Nie, aż tak źle, to chyba nie może być…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. To będzie po prostu śmieszne. Jakby pojawił się taki napis (lub coś w ten deseń) to każdy gracz powinien spalić swoją kopię GOW3 i nigdy więcej nie kupić od nich żadnej gry. Ja rozumiem mission packi, czy take coś jak w GTA. Nie bardzo jednak łapię ideę odchudzania gier na potrzebę DLC. Tak jak W AC2 i tu się chyba to będzie powtarzać. TRAGEDIA! Jakby mało mieli pieniędzy za gry z półek. Pod tym względem wolę moją star PS2 – tam gra była grą a nie puzlem w całej, kosztownej i jakże wku***cej układance. Czemu mam dopłacać do jakichś epilogów? Czy to że kupiłem grę nie wystarcza, żebym był traktowany choć trochę lepiej? NIE, muszę jeszcze dopłacić, bo jestem frajerem i dałem się złapać w pułapkę. Jak będę chciał zobaczyć ostatnie 30 minut rozgrywki (no bo w zasadzie tak ‚obszerne’ jest większość DLC) to muszę zapłacić 1/3 ceny gry, bo przecież DLC niemało kosztuje zazwyczaj. Peace!

  2. Dzisiaj dopiero to przeczytalem i. . . nie wierze!Dla mnie -przesada na maxa, i tak do DLC podchodze jak do zla koniecznego-(wiadomo chcesz wiecej -plac-twoja sprawa. . . ) ale tutaj:-kpina!!!Toz to jawna ingerencja w ciaglosc rozgrywki, nie jakies tam nowe skiny czy miecze,czy czapka i buty,nowa fryzura,zegarek ,skarpetki itd. . . I tak wiem ze nic nie zmieni decyzji napalonych fanów. . . ale jak w tym kierunku (MW2,GoW3) maja zmiezac najnowsze produkcje to chyba. . . -narka panowie,przeznacze kase na cos innego. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here