Tymczasem okazało się, że sprytni gracze znaleźli sposób na pomnożenie swoich kluczy. Posiadacz tegoż musi jedynie zalogować się na swoje konto na innej konsoli i już będzie mógł pobrać klienta gry, który wystarczy do uruchomienia jej na jednostce kolegi/koleżanki. Metoda ta działać ma nieograniczoną ilość razy. W chwili, gdy czytacie te słowa „usterka” jest już ponoć naprawiona. Microsoft postanowił jednak pokazać żółtą kartkę nieuczciwym testerom. 23 tysiące osób dostało szlaban na Xbox Live na 24 godziny. Jeśli zdarzy im się podobna wpadka w przyszłości firma grozi zablokowaniem usługi sieciowej na ich konsolach już na stałe. Ciekawe czy da to im do myślenia?

Wróćmy jednak do sedna sprawy. Europejskie serwisy poświęcone elektronicznej rozrywce (Eurogamer, CVG) prawdopodobnie już dziś zaczną rozdawać klucze do beta testów Call of Duty 4. Miejcie więc oczy otwarte a przy odrobinie szczęścia będziecie mogli niebawem sprawdzić ten świetnie zapowiadający się shooter. Już teraz informujemy jednak, że nie mamy pojęcia czy takie wiąże się z pogwałceniem regulaminu Xbox Live.

Według oficjalnych informacji nie powinniście się niczego obawiać. Jakiś czas temu Microsoft Polska pisał do nas w mailu, że dostęp do usługi w Polsce nie jest w żaden sposób ograniczony. Najwyraźniej pracownicy firmy nie słyszeli co trzeba zrobić żeby móc z niej korzystać w Polsce. A może oni po prostu nie grają i nie interesują się elektroniczną rozrywką?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

 1. Juz rozdaja: http://gamers. eurogamer.net/giveaways.php?id=8Trzeba byc zarejestrowanym userem. Lepiej sie spieszyc – klucze rozpoywaja sie BARDZO szybko (tak kilkanascie w ciagu minuty!)Ja juz mam 🙂

  • Oczywiście podzielisz się z czytelnikami swoimi spostrzeżeniami na temat gry?

   Co do tego nie ma watpliwosci. . . jak tylko odesla mi Xbox’a (tym razem trwa to jakos strasznie dlugo :/)

  • mam pytanko chcem pograc w gre call of duty ale jak włorze płyte i gra sie uruchomi trzeba wpisac klucz a nie wiem jaki kto zna ?

   To jest klucz, ktory Ty masz znac i pytanie o takie informacje jest niezgodne z zasadami takich stron jak ta. Klucz powinien byc na pudelku od gry / instrukcji / plycie z gra. Jak juz to wyplynelo to przy okazji wspomne, ze obiecane wrazenia z BETY sa tuaj: http://www.valhalla.pl/?m=komentarz&tid=8972

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here