Jeśli już teraz chcecie zobaczyć jak w akcji wygląda EVE TV to kliknijcie w nasz link (EVE TV). W tej chwili zapowiedziano premierę jednego programu w ciągu tygodnia. Jest on jak już wspominaliśmy internetowym programem „na żądanie”. Znajdziemy w nim informacje dotyczące wielkich, kosmicznych bitew, wywiady z osobami pracującymi w CCP czy doniesienia dotyczące zmian na rynku gry. Twórcami tego materiału są ludzie tworzący oficjalny, papierowy magazyn EVE. W chwili obecnej ten tytuł jest pierwszą pozycją, która w ten sposób dociera do osób płacących abonament za grę.

Pracujący w CCP Magnus Bergsson powiedział: „EVE Online to uniwersum rozkręcane przez zamieszkujące je osoby. Dlatego też spotkamy się w nim z wieloma epickimi wydarzeniami, o których trzeba donosić tak jak w prawdziwym świecie. EVE TV to idealne medium dla tego typu reportaży jako że oferuje ona niezależne i aktualne informacje, które mogą wykorzystać zarówno gracze jak i pracownicy CCP”.

W chwili gdy czytacie te słowa w sieci powinien być dostępny przynajmniej jeden epizod EVE TV. Firmie gratulujemy pomysłu a was zachęcamy do podbijania świata gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. w listopadzie czy jakos tak transmitowali tam (EvE TV)materialy ze zlotu na Islandii. Spotkania, rozmowy, pojedynki w grze etcSuper sprawa – siedzisz grajac w EVE w okienku a w drugim oknie masz odpalonego streama i sluchasz wywiadu z tworcami. Na tym samym zlocie poinformowali o aliansie z White-Wolf. Malo w portki z podniecenia nie narobilem 😉

  2. Tak, ale materiał ze zlotu doprowadził do powstania EVE TV. To właśnie po jego emisje ludzie z CCP zwrócili się do jego autorów z propozycją stworzenia oficjalnego kanału TV. Taką wersję znam ja. Co do porozumienia z White Wolf. Informacja pierwsza klasa. Szkoda tylko, że nie powstaje na chwilę obecną żadna gra singleplayer w świecie (światach) stworzonych przez tą firmę. Ehh dajcie nam kolejną część Wampira od śp. Troiki

  3. W tym newsie macie okropną literówkę. Ale tym razem będę wredny i nie powiem gdzie 🙂 Sami poszukajcie dla rozrywki 😛

    Nie znasz litości 🙂 Literówka (mamy nadzieję, że to o tą chodziło) znaleziona i usunięta. Dobrze, że czuwasz 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here