Oczywiście popsuty. Bethesda po raz kolejny udowadnia, że nie do końca wie o co chodzi w tym całym tworzeniu gier (a szczególnie mikrododatków do nich). Po ciągnących się niczym Klan lub Moda na Sukces problemach z ostatnim DLC do Fallout 3 znów jesteśmy świadkami kompromitującej wpadki. Tym razem, w przeciwieństwie do The Pitt, podobno nie działa pecetowa wersja Broken Steel. Na oficjalnym forum Bethesdy pojawiły się pierwsze wpisy, z których wynika, że po pobraniu mikrododatku na ekranie monitora najprawdopodobniej zobaczymy napis „Not a cryptographic message or the cryptographic message is not formatted correctly. (Exception from HRESULT: 0x8009200D)”. Gracze zwracają również uwagę na różnicę w wielkości pobieranego pliku, a jego rozmiarem podawanym przez autorów. Może nadszedł już czas kiedy to Bethesda powinna zatrudnić profesjonalistów?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Być może to GWFL nabroiło a nie Bethesda? Możliwe że zły plik wgrany na GWFL tak jak było z The Pitt na X360. Albo co innego jeszcze. A co do samej gry, to przejrzawszy nowe perki jestem lekko rozczarowany. No ale są jeszcze przecież stare do zgarnięcia, skille do podniesienia za nowe punkty (pościg za książkami mija się z celem) oraz oczywiście iteeemyyyyy!

 2. Mi się w tym DLC podobają jedynie hangary przypominające okolice bazy Navarro z F2. A ponadto fajniusio się prezentuje to, to coś rozwalające Vertibirda jednym strzałem. A reszta? No cóż, ożywiają heroinę naszą by mogła ona kontynuować walkę z Enklawą. Bezsensownie przekombinowane, moim zdaniem. Ale jedno trza przyznać Bethesdzie – potrafią chłopaki trzepać hajs ze swoich gier. Zapewne TES V i F4 będą kurka w episodach wydawane w comiesięcznych odstępach. Obym tego nie doczekał 😉

  • . . . Zapewne TES V i F4 będą kurka w episodach wydawane w comiesięcznych odstępach. Obym tego nie doczekał 😉

   Ja miałem nadzieję, że nie doczekam F3. Niestety jak zwykle się myliłem. . . . :

   • Ja miałem nadzieję, że nie doczekam F3. Niestety jak zwykle się myliłem. . . . :

    Ojejku, straszne, że się doczekałeś.

 3. Tym razem zawinił podobno DRM, a konkretnie jego współpraca z GFWL. Zabawne, tak zabezpieczyli dodatek, że nikt nie może się do niego dobrać. Dziecko wylane z kąpielą. Dlaczego nie mogą dodatków puszczać przez Steam’a?

 4. ale nie tak strasznie jak to iz zapewne TES V i F4 będą kurka w episodach wydawane w comiesięcznych odstępach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here