Zapewne na samą myśl o tym tytule zrobi wam się słabo. Niestety, pierwszy Brotherhood of Steel wydany na Xboxie i Playstation 2 nie był rewelacyjną produkcją. Okazuje się jednak, że Interplay zamierzał wydać jego kontynuację, która miała poprawiać wszystkie niedociągnięcia swojego poprzednika między innymi poprzez zaoferowanie systemu questów i rozwoju postaci przypominającego to, co widzieliśmy w pierwszych dwóch odsłonach postapokaliptycznego RPGa.

Fallout: Brotherhood of Steel 2 miał zostać wydany tylko i wyłącznie na popularnej Czarnulce w czwartym kwartale 2004 roku. Niestety premiery tej być może ciekawej produkcji nigdy się nie doczekaliśmy. Dziś możemy jednak przejrzeć oryginalny design document, w którym opisane są wszystkie najważniejsze elementy tego tytułu. Jeśli więc jesteście fanami starszych odsłon serii Fallout, to z całą pewnością będziecie chcieli zajrzeć na tę stronę. Znajdziecie na niej link do ważącego 20MB dokumentu. Ciekawe czy spodoba wam się to, co przeczytacie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Tak, jego podtytułem miał być Vagrant Lands. Do tego oprócz Van Buurena anulowano również Tactics 2. Więcej tutaj: http://pl. fallout. wikia. com/wiki/Fallout_Tactics_2PS. jeśli link w jakiś sposób szkodzi serwisowi to usuńcie ;]

  2. Nie jestem pewien czy ten następca nie skopiuje błędów poprzednika – które ma naprawić. Poczekamy zobaczymy. Może doczeka się takiego sukcesu jak Fallout na PC.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here