Serwis CVG opublikował wypowiedź jednego z pracowników firmy Square Enix (Yoshinori Kitase), z której wynika, że trzynasta odsłona serii Final Fantasy nie otrzyma żadnych mikrododatków. Przynajmniej w Japonii.

Niestety postanowiono, że gracze z Japonii nie otrzymają żadnego DLC do wersji Final Fantasy XIII, która zostanie wydana w grudniu. Nie podjęto jednak żadnych decyzji jeśli chodzi o ‘zamorskie' wersje gry” – mówił Kitase.

Wypowiedź pracownika Square Enix, podobnie jak kolegom z serwisu Computer and Video, dała nam do myślenia. Czy oznacza to, że mikrododatki nie zostaną wydane w Kraju Kwitnącej Wiśni, ale generalnie są w planach? A może Final Fantasy XIII jest na tyle duże, że nie otrzyma żadnego DLC? Jak zawsze musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać na kolejne informacje albo…lepszy przekład wypowiedzi Kitase.

Okazuje się bowiem, że często wypowiedzi ludzi z KKW tłumaczone są błędnie. Stało się tak chociażby w przypadku beta testów Final Fantasy XIV, w których mieliby wziąć udział gracze, którzy nabędą trzynastą odsłonę serii. Pisaliśmy o tym niedawno, a teraz okazuje się, że nie było mowy o testach, a jedynie o dodatkowym przedmiocie, który zostanie dołożony do FF XIII. Taka drobna pomyłka. Każdemu może się zdarzyć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here