Na dniach klient Folding@Home otrzyma aktualizację, która doda mu przynajmniej jedną bardzo ciekawą cechę. Po jej pobraniu program zyska wsparcie dla funkcji Remote play. Tym samym, wszyscy posiadacze PSP i PS3 będą mogli połączyć swoje zabawki za pomocą bezprzewodowego łącza i zdalnie bawić się Cross Media Barem. Dzięki temu posunięciu możecie spokojnie monitorować postępy prac w Folding@Home z poziomu waszego PSP. Dodatkową nowością po pobraniu aktualizacji będzie zmieniony wygląd samego programu. To całkiem ciekawy pomysł ze strony Sony i ukłon w stronę tych którzy posiadają obie ich konsole. My rzecz jasna takie inicjatywy wspieramy i czekamy na następne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Interesująca ankieta: „Twoim zdaniem: Masz obie konsole Sony – PSP i PS3? „Jeszcze lepsza odpowiedź: „nie mam zdania” 🙂 wszak nie każdy musi wiedzieć co posiada w domu:) „Nie wiem jakaś konsola tam leży pod Plazmą” A to coś czarnego to używam jako lusterko wsteczne podczas gdy w Formuła One”:)

  2. Czy folding@home zaliczany jest do biblioteki gier na PS3 ? Czy bedzie exclusiv ? Co z sequelami ? Heh wybaczcie ton ale Playstation jednak kojarzy mi sie z graniem (jak widac nieslusznie) a nie z kupowaniem konsoli po to zeby liczyc probki ? Juz wiem ! PS3 to spisek firm farmaceutycznych i Hi-tek – kupujesz PS3 po to zeby odciazyc laboratoria z rosnacych kosztow researchu 😉

  3. Interesująca ankieta: „Twoim zdaniem: Masz obie konsole Sony – PSP i PS3? „Jeszcze lepsza odpowiedź: „nie mam zdania” 🙂 wszak nie każdy musi wiedzieć co posiada w domu:) „Nie wiem jakaś konsola tam leży pod Plazmą” A to coś czarnego to używam jako lusterko wsteczne podczas gdy w Formuła One”:)

    Ile razy jeszcze będziemy wałkować ten temat?ehh w sumie nawet mi się już nie chce Ci tego tłumaczyć Ultraviolet choć zdawać by się mogło, że wszystko jest jasne. . .

  4. A ja bym chetnie poczytal cos na temat, bez urazy, niezbyt inteligentnie sformulowanych pytan w miniankietach Valhalli. Niestety przeoczylem to walkowanie tematu. 🙂 „8”

  5. sprawa prosta – skrypt jest napisany tak ze masz 3 opcje do wyboru – tak nie niemamzdania. Czesto pytanie zwiazane z newsem wypada niefortunnie, bo piszacy newsa nie ma mozliwosci ingerencji w skrypt ankiety. Musialby to zrobic koder – ktory AFAIK na razie nie jest dostepny. Temat kilka razy przewijal sie w newsach z ankieta – np. Czy masz PS3 – tak nie nie mamzdania. . – no oczywiste jest ze 3 opcja srednio pasuje. .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here