Wysłannicy największych portali rozrywki elektronicznej mieli okazję zagrać w Hellgate: London i natychmiast podzielili się swoimi uwagami z czytelnikami. Wszyscy uczestniczyli w tym samym pokazie w San Francisco i mają to samo zdanie – warto było czekać.

GameSpy napisał, że „Hallegate: London nie zawiódł nas. Już teraz, pomimo faktu, że jest niedokończona, potrafi wciągnąć niczym, najlepsze gry z gatunku action-RPG”.

1up odnotował, że granie w Hellgate przypomina „Diablo z perspektywą z pierwszej osoby”. Garnett Lee popada w nostalgiczny nastrój, stwierdzając, że już dawno nie wyczekiwał jakichkolwiek informacji i precyzyjnej daty wydania, której zresztą nie podano, jak to ma w przypadku nowej produkcji Flagship Studios.

Gamespot dodaje, że „szybkie tempo, otwarty świat oraz tony różnych broni i przedmiotów wywołają beznadziejne uzależnienie u każdego fana hack'n'slash”.

Jedynie serwis IGN nie okazuje emocji, stwierdzając jedynie, że da się zauważyć powolny postęp w pracach, ale że równie wiele elementów w ogóle jeszcze nie zaimplementowano.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here