Nie jest chyba tak źle z papierowymi czasopismami skoro nawet w czasach kryzysu dowiadujemy się, że powstanie nowe, specjalistyczne wydawnictwo. Jego grupą docelową są miliony osób uzależniony od popularnego WoWa. To właśnie dla nich firmy Future i Blizzard Entertainment szykują kwartalnik World of Warcraft: The Magazine. Pierwszy numer czasopisma wpadnie w ręce graczy już podczas tegorocznego Blizzconu.

Magazyn mający opisywać wszystkie drobiazgi związane z produkcją Zamieci, życiem społeczności jak i samych graczy sprzedawany będzie w angielskiej, francuskiej, niemieckiej i hiszpańskiej wersji językowej. Niestety jedyną możliwością zdobywania go jest prenumerata. Możecie ją zamówić za pośrednictwem menadżera kont w samej grze lub z tej strony internetowej (www.worldofwarcraftthemagazine.com).

Roczna prenumerata została wyceniona na 34,95 euro. Za dwa lata zapłacimy 61,25 euro. Samo czasopismo ma 148 stron. Pierwszy numer poświęcony jest piątym urodzinom World of Warcraft.

Według niepotwierdzonych plotek WoW: The Magazine najlepiej czyta się przy czymś dobrym do picia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. jeszcze tylko kanal w tv gdzie beda np pokazywac na zywo rajdy najlepszych gildii, pewno niedlugo film w kinie i mozna zyc wowem 24 na dobe – w szkole, w pracy, w domu z dzieckiem na kolanach. po drodze kilka konwentow, kilka zlotow i zajob murowany. i choc gram w mmo to naprawde sie dziwie jak ludzie sie daja latwo wciagnac w ten bezsensowny wir. . .

  2. Nie jest chyba tak źle z papierowymi czasopismami. . . .

    Właśnie to jest jeden z przykładów, że jest źle wydawnictwo, które już od dawna jest na granicy kolapsu zamieniło się w sprzedajną **** spółkując w Activison Blizzard i z ich pomocą, a raczej ich pieniędzy będzie robił paramagazyn/biuletyn/ spiętą w formę pisma reklamę AC-Blizz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here