Jedna z najlepszych piłek nożnych ma nową łatkę w wersji na Xboxa 360. Możną ją ściągać z Xbox Live!

Nowa gra, którą Konami zapowiedziało w Lipsku, jest kontynuacją serii gier przygodowych, umiejscowionych na bezludnej wyspie. Poprzedniczki, czyli Lost in Blue i Survival Kids, opowiadały historię młodzieży, która radzić sobie musi w trudnych warunkach za pomocą polowania, budowania, rozpalania ognisk i temu podobnych rozrywek. Dzięki sprytnemu wykorzystaniu stylusa Nintendo DS, gry zdobyły sobie rzesze fanów.

Konami informuje, że kolejna część gry nie będzie się znacznie różniła od poprzedniej. Jako młody chłopak odnajdujesz się na bezludnej wyspie z równie młodą dziewczyną. Obie postaci różnią się od siebie i znają się na innych rzeczach. Wyspa, na której zostali uwięzieni, tętni życiem, a bohaterowie paść mogą ofiarami np. wybuchu wulkanu lub trzęsienia ziemi.

Wspólnie muszą znaleźć sposób na przeżycie i ucieczkę z wyspy, uciekając się do rozwiązań rodem z serialu telewizyjnego Lost. Nieprzypadkowo zresztą doczekaliśmy się kontynuacji – sukces serialu z pewnością otwiera autorom gry nowe rynki.

W nowej edycji jeszcze większą rolę odgrywać będzie Nintendowe pisadełko, które gracze używać będą do stolarki, łowienia ryb czy gotowania.

Na przetestowanie gry poczekamy do początku 2007 roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Pierwsza część jest z pewnością jedną z najbardziej oryginalnych gier na Nintendo DS. Szkoda tylko, że tak nudną od mniej więcej połowy fabuły. Nie zmienia to jednak faktu, że kontynuacji oczekuję z wypiekami na twarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here