Niektórzy mówią, że najciekawszą częścią Call of Duty: World at War był tryb Nazi Zombie. Jak wszyscy doskonale wiemy, takiego rodzaju zabawy nie znajdziemy w Modern Warfare 2. Czy to dobrze? Oceńcie sami. My możemy teraz tylko nadmienić, że zanim gra trafiła do sklepów, ludzie z Infinity Ward myśleli o wprowadzeniu do niej przynajmniej kilku dość odważnych pomysłów.

„Na początku rozmawialiśmy o dołożeniu do Modern Warfare 2 takich rzeczy jak epidemie, wirusy, wojna chemiczna, a nawet o takich niestworzonych rzeczach jak kosmici i żywe trupy” – mówił na łamach serwisu Gamepro twórca scenariusza gry Jesse Stern.

Kosmici w Modern Warfare? Kiedyś co prawda mówiło się o przeniesieniu serii w realia science-fiction, ale póki co nie doczekaliśmy się zapowiedzi takiego tytułu. Naszym zdaniem dobrze się stało, że takie pomysły wyrzucono z największego hitu tego roku. A może wy chcielibyście postrzelać w MW2 do kosmitów i nieumarłych? Dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. „największego hitu tego roku” Przestańcie to powtarzać w newsach bo ludzie jeszcze w to uwierzą.

    Zgadzam się z driverem. Patrząc na to ile sztuk gry już sprzedali, śmiało można uznać, że jest to największy hit tego roku.

  2. MW2 nie jest hitem dlatego, że tylu frajerów kupiło tą grę. To się nazywa sukces marketingowy. Poza tym to jak napluć graczom w twarz 5h gry za 120 zł? Głupich jednak nie brakuje, więc interes się kręci.

  3. Niektórzy mówią, że najciekawszą częścią Call of Duty: World at War był tryb Nazi Zombie

    heh ale głupoty. Chyba dla dzieci. Dla mnie to była głupota. Dobrze, że nie zrobili jako kampanie. Nie lubię takich fantastycznych głupich gierek jak zombii- co to w ogóle ma do II wojny światowej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here