Tym samym firma dołączyła do takich graczy jak Electronic Arts czy Gametap. Zastępca prezesa w studiu Epic Mark Rein potwierdził, że już niebawem na Mac OS X uruchomimy takie tytuły jak Gears of War oraz Unreal Tournament 3. W tej chwili nie znamy jeszcze daty ich premiery. Nie wiemy również czy będą się czymś różniły od swych pecetowych odpowiedników. Właściciele Maców muszą więc zaglądać na Valhallę i wypatrywać kolejnych informacji na ten temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

 1. Szkoda MACa do domu . . dobry jest w rozwiązaniach bizneswyh typu stanowisko pracy dla grafika czy do tworzenia muzyki . . . w innym wypadku marnotrastwo sprzętu

  • Szkoda MACa do domu . . dobry jest w rozwiązaniach bizneswyh typu stanowisko pracy dla grafika czy do tworzenia muzyki . . . w innym wypadku marnotrastwo sprzętu

   To wytłumacz mi czemu nie miałby sie nadawać dla zwykłego śmiertelnika jako maszyna do oglądania filmów, słuchania muzyki, pisania, i buszowania w sieci?

   • To wytłumacz mi czemu nie miałby sie nadawać dla zwykłego śmiertelnika jako maszyna do oglądania filmów, słuchania muzyki, pisania, i buszowania w sieci?

    bo o wiele drożej wychodzi ? A to samo możesz mieć taniej na PeCecie . . . komp do muzy ? ładujesz kase w Xi-Fi i głośnikibuszowanie w sieci i pisanie ? ładujesz kase w . . . ee w nic bo to kupisz jeszcze taniejdo oglądania filmów ładujesz kase tylko w duży monitor/projektor lub TV z DVI. i wychodzi wiele taniej . . . .

 2. Z tej perspektywy oraz pamiętając o tym, że poprzednie produkcje ukazały się na praktycznie wszystkie liczące się OSy (Win, Lin i OSX), to myślę, że Epic spokojnie zrobi to samo co ostatnio. Wobec tego wydaje mi się, że dostane wersję na Linuksa ;)Wyglądać będzie raczej identycznie, drobne różnice mogą się pojawić ale to działa w obie strony.

 3. Szkoda MACa do domu . . dobry jest w rozwiązaniach bizneswyh typu stanowisko pracy dla grafika czy do tworzenia muzyki . . . w innym wypadku marnotrastwo sprzętu

  Stereotypy, stereotypy, gdzie nie spojrzeć stereotypy. . . To tak samo, jakby powiedzieć, że Linux nie nadaje się dla normalnego usera. . . Owszem, to wszystko była prawda, ale lata temu. Teraz mamy czasy iLife ;)Co do newsa – w kwestii Epic – jak napisał queight – to żadna rewelacja. Jestem niemal pewny, że na Linuksa też będzie (przynajmniej UT3. GoW może nie być). Cieszy natomiast ogólnie fakt, że producenci coraz bardziej dostrzegają inne systemy operacyjne niż Windows.

 4. Shadow_XIII tak to prawda w PC masz większy wybór części. Ale Mac ma stabilniejszy system jest na niego duuuużo mniej wirusów, jest bardziej intuicyjny w obsłudze niż PC, i ma lepszy design. Moim zdaniem jako komputer do odmu sprawdza się znakomicie.

 5. Jedyne dwie wady jabłka, to wysoka cena dla przeciętnego zjadacza chleba i znacznie mniejsza lub prawie zerowa możliwość grania. Chyba, że dzięki jakimś przystawkom lub emulatorom, ale wszyscy wiemy na co one się nadają w rzeczywistości. Poza tym, jak napisał Rybisiu, jabłka są super stabilne i intuicyjne. Wirusy? Pracuję ponad 10 lat na macu i jeszcze przygody z wirusem nie miałem ANI RAZU. Mac OS to mistrzostwo w swojej prostocie, funkcjonalności i GUI.

 6. * cujo Jedyne dwie wady jabłka, to wysoka cena dla przeciętnego zjadacza chleba i znacznie mniejsza lub prawie zerowa możliwość grania. Chyba, że dzięki jakimś przystawkom lub emulatorom, ale wszyscy wiemy na co one się nadają w rzeczywistości.

  Na nowych Macach nie da się przypadkiem windy postawić? Czy wtedy nie odpalimy dosłownie każdej gry? Ekspertem nie jestem, więc proszę o kilka słów na ten temat.

  • Na nowych Macach nie da się przypadkiem windy postawić? Czy wtedy nie odpalimy dosłownie każdej gry? Ekspertem nie jestem, więc proszę o kilka słów na ten temat.

   tak, nowe maci na jądrze Intela ruszają z XP/Vistą (i wtedy działa wszystko co na windzie)Dodam tylko, że na Macach coraz więcej jest wirusów i znadowanych exploitów, ot ostatnio na dniach jeden się pojwił, system może i jest trochę bezpieczniejszy od XP, być może i Visty, ale, że jest jakiś super bezpieczny to raczej wątpie . . . poprostu do tej pory nie było senu tworzenia wirusów na ten system . . .

   • tak, nowe maci na jądrze Intela ruszają z XP/Vistą (i wtedy działa wszystko co na windzie)Dodam tylko, że na Macach coraz więcej jest wirusów i znadowanych exploitów, ot ostatnio na dniach jeden się pojwił, system może i jest trochę bezpieczniejszy od XP, być może i Visty, ale, że jest jakiś super bezpieczny to raczej wątpie . . . poprostu do tej pory nie było senu tworzenia wirusów na ten system . . .

    Już nie szukaj dziury w całym ;] Mac może u nas w kraju nie jest popularny, ale w USA jest całkiem inna sytuacja, poza tym jak u nas ma być coś kupowane skoro 60 % społeczeństwa nie wie co to jest.

 7. W Stanach maki są dosyć popularne dzięki 2 rzeczom, pierwsze, to to, że sie przesiedli z powerpc na intela, a drugie to szał i moda na iPoda, który wypromował Apple, na szerokie wody. Dzisiejszy MAC od PC różni sie tym, że ma domyślnie zainstalowany OSX, który jest niby bezpieczniejszy od Windowsa, po pierwsze bo bazuje na uniksowym jądrze, a po drugie to to, że do tej pory nie był popularnym systemem i praktycznie nikomu nie chciało sie wykrywać i korzystać z dziur w nim istniejących(dziury zawsze były, są i będą w każdym oprogramowaniu). Co do interfejsu i przyjazności to jedynie kwestia gustu, pamiętając, że istnieje mnóstwo możliwości zmiany jego wyglądu.

 8. Miałem informatykę na macach. . . i muszę przyznać, że tylko nam gier brakowało. . . Spokojnie radziły sobie z emulacją win98. . . A okienek można było od groma otworzyć. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here