Czekaliście na grę opartą na przygodach Łowców Duchów? Jeśli tak i wciąż chcecie w nią zagrać, to będziecie musieli kupić konsolę Playstation 3. Sony ogłosiło dziś na łamach serwisu Computer and Video Games, że pozycja ta stała się tytułem na wyłączność dla japońskiego superkomputera. Wciąż nie wiadomo jednak czy jest to wyłączność czasowa czy też osoby nie posiadające PS3 będą musiały obejść się smakiem. Gdybyśmy mieli zgadywać, to postawilibyśmy na to pierwsze rozwiązanie. Z tego co wiemy gra była już prawie gotowa i miała trafić do sklepów w wersjach przeznaczonych na kilka różnych platform. Raczej nie wyrzucono ich więc do kosza. Póki co oficjalna wersja brzmi jednak: Chcesz zagrać w Ghostbusters? Kup Playstation 3. Oczywiście jeśli coś się zmieni w tej materii, to będziecie o tym mogli przeczytać na Valhalli.

Aktualizacja: Ghostbusters zostanie wydane na zasadach czasowej wyłączności na Playstation 3 i PS2. Gra powinna wylądować w sklepach w połowie czerwca. Na pozostałych platformach (Xbox 360, Wii, DS) zostanie wydana dopiero w drugiej połowie tego roku. Taką informację przekazali przedstawiciele Atari na łamach serwisu MCV.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Ojejku i co ja pocznę bez Gostbustersów na mojej konsoli!? Faktycznie killerska wyłączność. Tak killerska jak Infamous. Zresztą, patrząc w drugiej strony M$ też ma kilka crapów jako exów. Chociażby Ninja Blade i Race Pro się do tej grupy zaliczają.

  2. Sony to już naprawdę w żałosną desperację popadło. Killzone nie sprzedał się w milionach jak oczekiwali (w sumie dziwię się bo miał być system sellerem), M$ im wykupuje markę Tekken oraz FF, a oni w ramach zemsty jakiś crapik na wyłączność i to prawdopodobnie czasową, no cóż, chyba tylko na to ich w tej chwili stać. W końcu exclusive to exclusive. Panowie, wstydu nie macie czy co? Nie pozbawiajcie się resztek honoru, proszę.

  3. Z tego co czytałem na sieci to Sony ma wydać grę na PS3 i PS2 a nieco później również na PSP. . . nie można wiec pisać ze jest to exclusive na PS3. Dodatkowo istnieje możliwość, że za jakiś czas Atari wyda wersje na pozostałe platformy. Szkoda, że tak się sprawy potoczyły bo najwększą nadzieję wiązałem z wersją na Wii.

  4. #1 & #2 –> Czemu wieszacie psy na Sony, panowie?Jeszcze nie wiadomo czy będzie to tyuł na wyłączność. . . Skoro macie swoje Xboxy to po co ta gadka. . . No chyba, że trzeba się popisać swoimi mądrościami. Wydaje mi się, że mimo wszystko to dobry krok aby Ghostbusters przez pewien czas było dostepne na PS3. Nie uważacie, że amerykanie lubią te filmy i mimo wszystko większość z nich sprawdzitą gre?Widać kto wstudu nie ma Panowie. . . Ok może wskażecie mi killery na waszego Xboxa, w co się na nim zagrywacie(tytuły na wyłączność), z chęcia z wami popdyskutuje .

  5. Co ciekawe film Ghostbusters jest własnością wytwórni Columbia Pictures która należy do Sony, wiec jak by nie patrzeć kupili licencję sami od siebie 😉

  6. Ghostbusters to na zachodzie marka przy której Killzone to mała mysz. Każda gra to przy Ghostbusters mała mysz. Uświadomcie to sobie 😛 liczy się tytuł, a nie gra. Jest 25 rocznica Ghostbusterów. Wyobraźcie sobie zestaw PS3 z logo duszka na boxie z filmem na B-D i grą. Konkurencja zabiłaby za takie cudo. A nie zapominajcie że Gbusters to Columbia Pictures=Sony Pictures ;)at0m mnie wyprzedził 🙂

  7. mogliby przypilnować kilka innych tytułów takich jak teken czy ff a nie ghostbusters, tamte tytuły przyniosły by im więcej profitu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here