Produkcja doskonała, o której niedawno wypowiadał się boss studia Polyphony Digital być może nie zmieści się nawet na płycie Blu-ray. Takie „sensacyjne wieści” opublikowała redakcja serwisu GT Planet po zaznajomieniu się z opakowaniem Gran Turismo 5. W pudełku z tym tytułem znajdziemy trzy opakowania na płyty BD – czerwone, niebieskie i czarne. Co konkretnie na nich nagrano? Czy taka wersja gry trafi do sklepów? Na te pytania nie da się w tej chwili odpowiedzieć. Możecie jednak sprawdzić jak całość wygląda i podzielić się swoim komentarzem pod treścią naszego newsa.

Co my sądzimy na ten temat? Naszym zdaniem możliwe jest, że dzieło Polyphony Digital nie zmieści się na jednym krążku. Jest na pewno większe od swojego bezpośredniego konkurenta – Forza Motorsport 3 – a ten tytuł został wydany na dwóch płytach DVD. Sony całej sprawy nie komentuje. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne wieści.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Hmm chodzi o mój komentarz? Jeżeli nie to nie zwracajcie uwagi na to co napiszę poniżej ;)Jeżeli tak, to chciałem zwrócić Valhalli (po raz kolejny) uwagę, że ich ‚pytanie’ „Twoim Zdaniem” nie jest po raz kolejny pytaniem (brak znaku ‚?’ – a to jest konkretna różnica). Mamy zatem stwierdzenie. A tym samym narzucają komuś swoje zdanie: Twoim zdaniem (czyli moim i każdego innego) GT 5 (. . . ).

  2. Polyphony Digital powinno zostać rozwiązane, ekipa wybatożona i zamknięta na miesiąc w tokijskim metrze. Następnie powinni otworzyć sobie brzuchy katanami bo rzygać się już chce od GT5 i bzdur związanych z tą grą. Życzę aby GT5 okazałą się spektakularną porażką. Porażką porażką na 8 i pół płytach gramofonowych.

  3. ”The pic where Yamauchi is holding a GT5 package only shows ONE case being the actual game – the black one. You can clearly see the top case is a Gran Turismo 5 case. You can tell because you can see the Japanese CERO rating (like our American ESRB), and the transparent white PS3 case, with the new PS3 logo. And the bottom two look like instruction booklets, or car booklets that detail all of the cars featured in the game (this is something Polyphony has done many times in the past). That’s all it is. Three Blu-Rays this will NOT be. — Arnold K. ”

    Jedna płyta plus masa makulatury

    Polyphony Digital powinno zostać rozwiązane, ekipa wybatożona i zamknięta na miesiąc w tokijskim metrze. Następnie powinni otworzyć sobie brzuchy katanami bo rzygać się już chce od GT5 i bzdur związanych z tą grą. Życzę aby GT5 okazałą się spektakularną porażką. Porażką porażką na 8 i pół płytach gramofonowych.

    Rzygać za przeproszeniem to się chce ale od twoich podstawówkowych tekstów. Facet, weź idź na profilaktyczne leczenie od uzależniania konsolowego/komputerowego, jedynie specjalista zrozumie twoje przywiązanie do konsol sony bo twoje komentarze aż kipią od fanboizmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here