Wciąż czekamy na oficjalne wieści z obozu Polyphony Digital dotyczące nowego Gran Turismo. Nie przeszkadza nam to jednak w plotkowaniu. Musimy zresztą to zrobić, kiedy na forum GTPlanet znajduje taki enigmatyczny komentarz. Na pierwszy rzut oka niewiele z niego wynika. Internauci twierdzą jednak, że udało im się rozszyfrować ten wpis. Miałoby z niego wynikać, że Gran Turismo 5 wjedzie do sklepów na całym świecie w marcu 2010 roku. Być może będziemy mogli nabyć dwie wersje tego tytułu. Jedna miałaby być droższa (krążek Blu-ray), a druga umożliwiać dobieranie składników, z których miałaby się składać gra (pobieranych z Playstation Network).

Zabrzmiało to trochę jak fantastyka, więc prędko przeniesiemy się do kolejnych informacji, które brzmią bardziej wiarygodnie. Gracze mają chociażby mieć możliwość sprawdzenia 600 samochodów na jednej z 96 tras. Te ostatnie mają zresztą być tworzone przez posiadaczy kopii gry. Z tajemniczego wpisu wynikać ma także, iż w grze znajdzie się tryb multiplayer z wsparciem dla klanów/zespołów oraz komunikacją głosową. Po raz kolejny jest też mowa o wydaniu tej produkcji na jeszcze jednej platformie oprócz Playstation 3.

I co powiecie – prawda to czy kłamstwo? A może po prostu podane informacje zostały źle odczytane? Dajcie nam znać co sądzicie na ten temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

20 KOMENTARZE

 1. 600 samochodów? Dream on. Póki nie zobaczę tego na własne, zmęczone oczy, nie uwierzę. Czyli pewnie jeszcze długo, zważywszy na fakt, że twórcy Gran Turismo to banda śmiesznych nierobów, która ma czelność mówić, że ich praca posuwa się naprzód w ślimaczym tempie, a miliony ludzi na całym świecie i tak całują im stopy, w oczekiwaniu na wielkie „Dżi-Ti”.

 2. 600 samochodów? Dream on.

  Oczywiście, że 600. Tylko pewnie w te 600 wliczą wariacje jednego modelu z kilkoma zmienionymi parametrami. . .

  zważywszy na fakt, że twórcy Gran Turismo to banda śmiesznych nierobów, która ma czelność mówić, że ich praca posuwa się naprzód w ślimaczym tempie

  Ja myśle, że najwięcej czasu zajmuje im sklejanie tych 600 samochodów z tryliarda polygonów. Już bym wolał zobaczyc PRAWDZIWĄ kontynuację GT z setką samochodów. Ale taką kontynuację z odświezonym głównym trybem gry, zniszczeniami, realistycznymi stłuczkami i grywalnym (niekoniecznie hiper ultra realistycznym – taki zmodyfikowany znany z GT1-2 by mi wystarczył) modelem jazdy. . .

  • Mieli ponad 4 lata na zrobienie GT5. Dostane szału jak nie będzie motocykl i modelu zniszczeń. . .

   Ja dostane szału jak będą motóry Oo No bez jaj.

   • Ja dostane szału jak będą motóry Oo No bez jaj.

    Nikt cię nie prosi abyś jeździł motocyklami. Nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania i wyskakujesz z głupim tekstem. . . Popracuj nad tym.

 3. Ucieszę się jak Forza 3 zmiecie GT5. Niech mają lenie śmierdzące, niech wąchają spaliny i kurz przejeżdzającej przez metę Forzy3. Będę trzymać kciuki. . .

  • Ucieszę się jak Forza 3 zmiecie GT5. Niech mają lenie śmierdzące, niech wąchają spaliny i kurz przejeżdzającej przez metę Forzy3. Będę trzymać kciuki. . .

   Jeszcze się zdziwisz kto kogo zmiecie.

 4. oo mamps3 przeszedł na stronę wroga?uuu to lepiej zmień nick bo „tamci” i tak cie nie przyjmąaaa rozumiem, taktyka wkupiania się do obozu wroga? noo dobre zagranie świetne wręcz

 5. Motocykle? Nie ta gra, nie chcę motocykli! :]600 samochodów – tak jak zwykle w GT, w tym 30 rodzajów Nissana Skyline ;)Model zniszczeń to absolutny obowiązek, nie wyobrażam sobie, aby gra go nie miała, po prostu nie ma możliwości 😉 To i tryb sieciowy, to moim zdaniem powody dlaczego czekamy tak długo. No i gdyby drugą platformą okazało się PSP to już w ogóle byłoby super 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here