To niestety nie jest oficjalna informacja nadesłana przez firmę Sony. Brytyjska sieć sklepów Play twierdzi jednak, że świetnie zapowiadające się Gran Turismo 5 w Zjednoczonym Królestwie trafi do sprzedaży dokładnie 27-go listopada tego roku. I to już w zasadzie wszystko co możemy w tej chwili napisać. Sony oczywiście nie skomentowało tej informacji. Póki nie powinniście więc nastawiać się na to, że do końca roku dowiemy się kto stworzył najlepszą konsolową symulację jazdy samochodem – Polyphony Digital czy Turn 10, którego Forza Motorsport 3 trafi do sklepów już w październiku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Wyjdzie wtedy, kiedy Forza 3 będzie miała swoją premierę albo nieco później, właśnie w listopadzie. F3 będzie na rynku przez miesiąc a Polyphony przez ten czas będzie reklamować GT5 na ogromną skalę. Wtedy powinni pokazać coś co zmiotło by Forze. Może super realistyczny model zniszczeń?

    • jakby sony ukazało to na ich konferencji prasowej na e3 zjedli by całą resztę na śniadanie

      Ale litościwie pozwolili tej całej reszcie żyć w spokoju, bo tego nie „ukazali”. Ach, ci goście z Sony to chyba należą do UNICEF-u.

  2. A moze i pokaza juz niedlugo Gt i wszystkim kopary opadna 😛 Albo czekaja na Forze jak bedzie gorsza od ich GT to wyposzcza a jak sie okaze ze Forza ich bije to poczekaja jeszcze pare miechow 😛 W kazdym badz razie mam doswiadczenie z angielskimi stronkami i nieufalbym im zbytnio 😛 Pozyjemy zobaczymy 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here