Nasz dzisiejszy faworyt – Shane Kim – zasugerował jej nadejście. W trakcie jednego spotkań branżowych opowiadał on o grach, które jakimś cudem nie będą miały swojej premiery w tym roku. Była mowa między innymi o Alan Wake i Too Human.

W przypadku Alana Wake i Too Human chcemy mieć pewność, że gry będą warte uwagi, kiedy znów je pokażemy. Nie mówiłbym jednak o nich gdyby – ujmę to w ten sposób – ich pojawienie się miało miejsce w dalekiej przyszłości. Nie pokazujemy nic z projektu przy którym współpracują Peter Jackson i Bungie, ale jednak o nim mówię co oznacza, że i on nie pojawi się w dalekiej przyszłości” – takie zdania znajdziemy na łamach serwisu Game Informer, którego dziennikarze rozmawiali z pracownikiem Microsoftu.

Przypominamy, że Jackson założył specjalne studio (Wingnut Interactive), które stworzy trzy dodatki, które najprawdopodobniej będzie można pobrać z Xbox Live. Zapewne uzupełnią one trzecią część Halo. Gdybamy, gdyż do tej pory na temat tych produkcji nie wiadomo praktycznie nic.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here