Serwis Gamersyde umieścił na swych łamach zwiastuny filmowe z nadchodzącego jRPGa White Knight Story oraz platformówki/zręcznościówki Ratchet and Clank: Tools of Destruction. Coraz więcej jest produkcji, które powodują, iż obietnice Sony przestają brzmieć niczym bajki. Jeśli ten pozytywny trend się utrzyma to pod koniec tego, albo w przyszłym roku, japońska firma w końcu na ostro zacznie walczyć z Microsoftem i Nintendo.

Ratchet and Clank – trailer

White Knight Story – trailer

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Ratchet jak zwykle zapowiada się niesamowicie pod względem wykonania. Ten tytuł na bank zarządzi:D:DOdnośnie drugiego trailera autorstwa Level5 (DQ VII, Rouge Galaxy) jak narazie jest o wielka niewiadoma pod względem fabuły. Filmik prezentuje sie kozacko, ciekawe ujecia i do tego świetny podkład muzyczny. Należy mieć na uwadzę ten tytuł. Jeden z pierwszych RPG na PS3. PS2 dostało na starcie wspaniałego Dark Cloud, więc liczę na podobny start Level5 w na nowej platformie.

  2. Ja to chyba jakiś skrzywiony jestem. :)W zajawce White Knight Story dopatrzyłem się:- sceny z balu z FF8,- tytułowego guymelefa z Tenkuu no Escaflowne,- połączenia latającego zamku z wszelkich możliwych FF z zamkiem na kurzych stópkach z Hauru no Ugoku Shiro,- projekcji księżniczki Leii z pierwszej trylogii SW,- stworów i latadeł z Kaze no Tani Nausicaa,- Macek[tm] z Xenogears,a na koniec wystąpił smutny pan, w czarnym wdzianku i z długimi białymi włosami. :DPrzyznam szczerze, że takiego natłoku „zapożyczeń” nie widziałem jeszcze nigdzie. 🙂 Oba trailery wyglądają obłędnie, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że te gry są trochę za bardzo wtórne (w R&C widziałem kilka pożyczek z the Incredibles).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here