W czasie jednego z wywiadów dyrektor Sony Computer Entertainment Inc. podzielił się swoim zdaniem na temat przyszłości konsoli. „Myślę, że mamy wszystko czego potrzebujemy, by nie tylko walczyć o rynek (rozrywki elektronicznej Przyp. Red.) razem z innymi firmami, ale także spowodować jego ogólny wzrost. Jest to część naszej korporacyjnej kultury”. Jego zdaniem, zaprezentowane niedawno usługi sieciowe, świetne gry oraz popularyzacja formatu Blu-ray przyczynią się do ostatecznego sukcesu konsoli. „To pozytywny czynnik, który odegra większą rolę w kształtowaniu psychiki klientów w dalszej części roku kiedy więcej firm zaprezentuje odtwarzacze płyt (Blu-ray Przyp. Red.), pojawi się więcej filmów a powierzchnia półek sklepowych przeznaczonych dla tej kategorii wzrośnie” – zapowiada Harrison. Czas pokaże czy Playstation 3 podbije świat. Wy również możecie się zabawić w przepowiadanie przyszłości. Zapoznajcie się z naszym tekstem poświęconym polskiej premierze konsoli i dajcie nam znać co myślicie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. . . . myślę, że konsola powinna służyć do grania i tylko do grania. Powinna być rzeczą maksymalnie prostą i bezstresową w obsłudze, a filmy, mp3, audio, przegladarki internetowe i inne duperele powinny być pozostawione PCtom, bo sprawdzają się w tym o niebo lepiej.

  2. Mnie jakos tam nigdy ps nie krecilo nawet 2 ktora byla niby najlepsza konsola. Dla mnie do tej pory byl najlepszy PC ale xbox 360 rzadzi i sa najlepsze i gry i wogole polecam wszystkim xboxa

  3. „. . myślę, że konsola powinna służyć do grania i tylko do grania. Powinna być rzeczą maksymalnie prostą i bezstresową w obsłudze, a filmy, mp3, audio, przegladarki internetowe i inne duperele powinny być pozostawione PCtom, bo sprawdzają się w tym o niebo lepiej. „To myśl tak dalej. Współczuję. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here