Kolejne gwiazdy pojawią się w świecie elektronicznej rozrywki? Prawdopodobnie tak. Serwis Giant Bomb donosi, że raper Ice-T niechcący zdradził, że bierze udział w produkcji trzeciej części gry Gears of War. Ponoć muzyk już w zeszłym roku powiedział, że umieszczenie jego ksywy na pudełku tej produkcji sprawi, że miliony graczy po nie sięgnie. Teraz swoją obecność w grze Ice-T miał potwierdzić w trakcie jednej z sieciowych rozmów. Ponoć prędko zdał sobie jednak sprawę z tego, co zrobił, i dodał, że „wcale tego nie powiedział”. Czyli oficjalnie nic nie wiemy, ale i tak możemy już rozmawiać na temat jego roli w Gears of War 3.

Plotką jest natomiast informacja mówiąca o tym, że w kolejnej części filmu Tomb Raider zobaczymy Kim Kardashian. Gwiazdka znana z tego, że jest znana zastąpić ma samą Angelinę Jolie w roli „arccheolog w spódnicy”, a w zasadzie krótkich spodenkach. Tak przynajmniej twierdzi redakcja serwisu ShowbizSpy, która zdradza, że zmianę wymusił sam charakter kolejnego filmu. Obraz ten ma być tworzony w technologii 3D, a sama Lara ma przypominać postać znaną z komiksów Tomb Raider. Osoby czekające na „sceny” czy odrobinę golizny nie mają jednak czego wypatrywać. Kolejna odsłona filmu ma być skierowana do nastoletnich odbiorców. Na pocieszenie zostaje nam fotka Kardashian dołączona do tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. a kto to jest do jasnej ciasnej Kim Kardashian, Angele to chyba wszyscy znają ale ta nowa-Pani-ładna-nie-powiem to chyba z księżyca. Hmm. . jak to piszę to myślę że chyba ja mogę być z księżyca ;)edit – google mi podpowiedziało że ta pani się nazywa:Kim Kardashiana nieKim Kardahshian jak to w drugim akapicie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here